Як фермеру захистити свій бізнес: перспективи агрострахування в Україні

На думку аналітиків, обсяги українського ринку агрострахування незначні — в минулому році це 6 мільйонів доларів, а це 0,02 відсотка від загального світового показника.

Про тенденції розвитку агрострахування в Україні, про умови страхування майбутнього врожаю і як вибрати страхову компанію, телеканалу Перший Діловий розповів директор з інновацій та розвитку Аграрного Агентства АГРОС", експерт страхового ринку Володимир Юдін.

Довідка:

Агентство Агрос спеціалізується на одному з найскладніших видів страхування - агрострахуванні. Для українських агровиробників розроблені різні програми страхування сільськогосподарських культур, які включають в себе як страхування від окремих погодних ризиків, так і страхування комплексу таких ризиків.

Контактні телефони: (044) 284 94 14

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Власники шоколадного бізнесу продають бракований товар

Некондиційною називають продукцію, яка не відповідає нормативним вимогам, не придатна для застосування за призначенням або підлягає переробленню чи утилізації. Прямої заборони на продаж бракованого товару, який не загрожує життю та здоров’ю людей, в Україні немає. Саме цим, заради власного збагачення, і користуються українські верховоди шоколадного бізнесу - і продають бракований товар, йдеться в сюжеті ТСН.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Буковині квітнуть яблука та вишні

На Хотинщині чимало дерев у вересні вкрилися новим листям і цвітом, пишуть Хотинські вісті. Перехожі задивляються на цей сюрприз природи. До речі, таку дивину можна було спостерігати й в минулі роки. Цьогоріч у вересні розквітли не лише каштани, й деякі яблуні, вишні, а також бузок, пише acc.cv.ua

Як розповіли  біологи, явище повторного цвіту деяких дерев восени спостерігається уже впродовж 10-ти років і пов`язане із різкою зміною клімату.

«Цвітіння спровоковане швидким потеплінням навесні. Потім – опади, зниження температури – і рослини готові до цвітіння. Другий раз можуть зацвісти тільки ті рослини, які цвітуть ранньою весною. Це не перший раз і, я думаю, не останній, тому що зміна клімату спостерігається у нас уже давно», - зазначає Марія Виклюк, старший науковий співробітник ботанічного саду ЧНУ.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Без ґрунту і на риб'ячому посліді: на Київщині освоїли унікальний метод вирощування зелені і овочів

Аквапоніка - це високотехнологічний спосіб ведення органічного сільського господарства, що поєднує аквакультуру (вирощування риби) і гідропоніку (вирощування рослин без грунту).

Основою аквапоніки є природний баланс між вирощуванням риби і рослин, що дає можливість вирощувати органічну продукцію і дбайливо використовувати природні ресурси.

Першою українською компанією, що освоїла метод аквапоники, стала «AQUAFARM», розташована у Київській області, передає прес-служба підприємства, пише atmagro.ru.

Суть методу, який освоїла компанія «AQUAFARM», полягає в тому, що риба збагачує воду органічними добривами, і така вода з розчиненими органічними мікроелементами використовується для вирощування рослин (зелені і овочів).

Проект «AQUAFARM» вже дав перші плоди: томати, вирощені без використання пестицидів, гербіцидів, шкідливих хімічних добрив і добавок. Соковиті стиглі овочі та зелень, вирощені завдяки методу аквапоніки, є екологічно чистими, мають справжній, натуральні смак і аромат незалежно від пори року.

Крім овочів на аквафермах вирощують смачну, корисну рибу:  сома і тилапію. Компанія співпрацює з кращими ресторанами Києва.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Єдина на Коломийщині страусина ферма може закритися

Єдина на Коломийщині страусина ферма, що у Спасі, може закритися, інформує WestNews.

Про це розповів господар Роман Сухарук. 6 років тому чоловік мав амбітну мету – вирощувати страусів та годувати українців дієтичним продуктом. Купив пташенят, але згодом з’ясувалося, що нікому страуси не потрібні. Готується птахів продати та й на тому все закінчиться.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

У Тернопільській області фермер Петро Головатий за два місяці сконструював радіокеровану тачку для сільськогосподарських робіт, пише korrespondent.net.

Вона складається з двох частин – моторного блоку з електродвигуном і причепа, повідомляє видання Про.те. Відзначається, що тачка може їхати вперед і назад, а також має велику вантажопідйомність.

«Рама з металу, електромотори і батареї з електровелосипедів, керуюча електроніка саморобна з китайських і не тільки радіодеталей, ланцюги та зірочки від різних мотоциклів, колеса від авто. До міста у мене душа не лежить, а до техніки лежить. Дуже люблю щось випробовувати на городі, щоб полегшити працю», – розповів фермер.

Керується тачка за допомогою пульта.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview