186395

Як коноплі використовують у будівництві будинків

Такий будівельний матеріал використовуються для зведення приватних будинків у багатьох країнах світу, пише propozitsiya.com.

Є цікаві дані, що при товщині стін 400 мм з використанням утеплювача з костри, для обігріву приміщення площею 100 м2 необхідно в зимову пору року всього 3 кВт/год електроенергії.

Найбільш широко костра застосовується для будівництва приватних будинків і котеджів з дерев'яним каркасом. Також вона використовується в якості утеплення та звукоізоляції: підлог, стін, дахів.

До основних переваг використання багаття в будівництві будинків можо віднести наступні властивості:


1. Підвищена стійкість. Показник стійкості до зовнішніх впливів таких будинків в рази перевищує відповідний показник традиційних будівель. Каркас (наприклад дерев'яний), втеплений конопляним утеплювачем кам'яніє з роками через відсутність підвищеної вологості, він ніколи не згниє.

2. Низька собівартість. Було прораховано, що побудувати будинок з конопель значно дешевше, ніж, наприклад, з цегли або бетону.

3. Біологічна активність матеріалу. Унікальні властивості рослини надають оздоровчий вплив на організм людини і гнітюче  на представників всіх класів грибків та комах.

4. Підвищена теплостійкість - ще одна властивість конопель, що дозволяє підтримувати на більш високому рівні відносну сталість температури при періодично змінюються теплопоступлений, таким чином, економляться гроші на опаленні та охолодженні вдома цілий рік.


5. Стіни в таких будинках паропроникні, тому немає необхідності в установці систем вентиляції. Гігроскопічність костри допомагає поглинати, а потім випускати зайву вологу.

Таким чином, будівництво будинків з конопель екологічно, економічно вигідно і корисно для здоров'я.

 

 

Ваш вибір 'Подобається'.


В Україні відсутнє дорадництво в аграрній галузі

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє  Укрінформ.


"Чим більше буде з'являтися таких обслуговоючих компаній, які дійсно будуть надавати виробникам в аграрному секторі весь спектр послуг - від хеджування ризиків до якихось технологічних рішень, тим більш ефективнішим буде виробництво", - зазначила Трофімцева.

Вона додала, що в Україні наразі майже відсутнє дорадництво в аграрній галузі. На думку Трофімцевої, навіть ті дорадчі органи, які існують не виконують в повній мірі свої функції.

Замміністра наголосила, що українські аграрні виробники не завжди мають ресурси для підтримки свого бізнесу, зокрема для страхування ризиків. За її словами, у виробника має бути можливість віддати деяку діяльність на аутсорс. 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Українські виробники стурбовані зниженням цін на зернові

Про це повідомляє Agritel.

В даному контексті, вони вважають, що зниження цін на останньому тендері GASC порівняно з минулим, є попереджувальним знаком.

Враховуючи прибрані обсяги, протягом усього 2017/18 МР, очікується сильна конкуренція між усіма гравцями Чорноморського регіону.

Побоювання щодо тиску збирання врожаю на ціни сприяє продажу, особливо на ринку пшениці і, зокрема, фуражної пшениці.Мартин: мораторій - сучасна форма кріпацтва

Пояснюючи свою думку, експерт зазначив, що мораторій давно став шкідливим для нашої держави, він вбив дрібне фермерство в Україні. Тому що тільки на приватній власності можна побудувати нормальне ефективне сільське господарство. Будь-які тимчасові права на землю позбавляють перспектив, позбавляють можливості планування. Жоден не хоче робити серйозні інвестиції, коли знає, що на цій землі він працюватиме лише 5 років.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Великий агрохолдинг відповів на звинувачення у рейдерському захопленні землі

Теґи: 

Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає НВ.

"Землі, навколо яких виник спір, були незаконно виведені з Мрії в момент дефолту. Нам вдалося це довести і відновити свої права. Частина земель була повернута Мрії разом з корпоративними правами юридичних осіб, на які оформлені договори оренди, частина - в результаті скасування подвійної реєстрації договорів поверх діючих договорів оренди агрохолдингу, ще частина - рішенням судів про визнання незаконними договорів про розірвання ", - пояснив директор з юридичних питань агрохолдингу Мрія Сергій Ігнатовський.

Також, в компанії стверджують, що Мрія діє виключно в рамках закону і має всі документи, що підтверджують юридичну позицію компанії та її права на землі, що стали об'єктом спору.

"Для Мрії це принципово важливо, тому що компанія має за плечима вкрай негативний досвід шахрайства з боку колишніх власників і менеджменту, який не тільки мало не знищив саму компанію, але і завдав величезної шкоди іміджу України в очах іноземних інвесторів", - пояснив Ігнатовський.

Він також додав, що над поверненням незаконно виведених з Мрії активів компанія працює вже більше двох років, і весь цей час відкрито повідомляла про проблемні і спірні активи, закликаючи не вступати в сумнівні угоди

"Люди, які купили право оренди цих земель, знали про всі можливі ризики, і свідомо на ці ризики пішли. А тепер, коли закон виявився не на їхньому боці, замість того, щоб йому підкоритися, звинувачують у рейдерстві та Мрію, і інстанції, які взяли рішення на її користь", - констатував він.

Нагадаємо, раніше компанія Перлина Поділля звинуватила Мрію в рейдерському захопленні 360 га землі.ФАО запускає в Україні проект з адаптації до змін клімату

Україна визначає свої національні пріоритети в питаннях зміни клімату, і проект, реалізацію якого починає сьогодні ФАО, націлений на сприяння цьому процесу.

Заклик до встановлення пріоритетів у питанні пом'якшення наслідків змін клімату та відповідної адаптації сільськогосподарського сектору міститься у Рамковій конвенції ООН зі змін клімату 2015 року, так званої «Паризької угоди».

Проект повністю фінансується ФАО та буде реалізовуватися у тісній співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства і Міністерством екології та природних ресурсів України. Дії будуть спрямовані на розробку національної політики, методичних підходів і надання технічних консультацій.

Україна вже в певній мірі працює над вирішенням питань, пов'язаних зі зміною клімату, однак ця тематика поки не стала частиною державної політики або стратегії сільськогосподарської галузі на національному та регіональному рівнях.

У 2015 році Україна подала до Рамкової конвенції зі змін клімату (РКЗК ООН) свій план (INDCs) щодо намірів країни істотно запобігти збільшенню обсягу викидів парникових газів в атмосферу і вирішити проблеми адаптації до зміни клімату. Досягнення цих цілей потребує формування ефективної державної політики і значних фінансових вкладень.


Новий проект ФАО проводиться відповідно до Рамкової угоди про співробітництво, підписаної ФАО та Міністерством аграрної політики та продовольства України у 2016 році.


В рамках проекту будуть розглянуті поточні і майбутні кліматичні умови в Україні та їх вплив на сільське господарство (включаючи лісове та рибне господарство). Також буде проведена оцінка вразливості та ризиків і визначено пріоритетні напрямки роботи. Окрім того, проект передбачає розробку заходів щодо пом'якшення наслідків змін клімату та адаптації до нього. Буде проведено серію консультацій, метою яких стане забезпечення прозорості та участі всіх зацікавлених сторін в процесі розробки плану дій.


«Впродовж багатьох років ФАО є світовим лідером у вирішенні питань, пов'язаних із зміною клімату, спираючись на передові дослідження та інноваційні технології», - коментує координатор програм розвитку ФАО в Україні Михайло Малков.

«Сьогодні цей проект надзвичайно важливий для України, оскільки питання іригації, вирубки та деградації лісів стали ключовими пріоритетами національного агроекологічного плану дій», - продовжує пан Малков. «Я впевнений у тому, що ця ініціатива допоможе розвитку науки у сфері зміни клімату, і, таким чином, сприятиме розробці інструментів для зниження рівня викидів парникових газів і захисту держави від наслідків кліматичних змін».

Проект ФАО буде реалізовано до кінця грудня 2017 року і, таким чином, доповнить напрацювання  Міністерства аграрної політики і продовольства України. Результатом проекту стане досягнення такого результату у формуванні державної політики та обмеженні викидів парникових газів, що перевершить існуючі на даний момент міжнародні зобов'язання України.

Про ФАО

ФАО є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз. ФАО зі  штаб-квартирою у Римі (Італія) представлена ​​у більш ніж в 130 країнах.

Україна приєдналася до ФАО в 2003 році і співпрацює з різними проектами ФАО як в країні, так і в регіоні. Починаючи з 2015 року, ФАО здійснює свою діяльність в Україні за двома напрямками: Програма реагування у надзвичайних ситуаціях, що реалізується на території, охопленій збройним конфліктом на сході України, і Програма розвитку сільського господарства по всій країні.

 

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.