178171
182818

Як налаштоване виробництво індичини в Німеччині (Інфографіка)

Йоахім Хольц, директор компанії Kartzfehn, поділився із AgroReview досвідом, як напрямок індиківництва представлений у Німеччині. Зокрема, експерт зазначив, що конкурентоздатність німецьких виробників індичини в Європі обумовлена цілою низкою факторів: ціною на готовий продукт, пакетом потужностей, інноваціями в технологіях та управління, а також гарними технічним та біологічними показниками.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Індиківництво: прогнози експерта (Інфографіка)

Голова Спілки птахівників України Сергій Карпенко прогнозує, що у 2025 році світове виробництво м'яса птиці всіх видів виросте на 16% в порівнянні із середнім об'ємом виробництва в 2013-15 роках. При цьому в Україні вже спостерігається ріст промислового виробництва м’яса птиці, яке збільшилося з 2005 по 2016 роки у 3 рази. Це говорить про гарні перспективи розвитку напряму індиківництва в Україні на найближчі роки. Сьогодні індичкою займається всього біля 20 підприємств, перші 10 з яких дають 97 % ринку м’яса індички.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Цікаво'.


Найякісніше молоко українцям: «АВМ рекомендує» (ФОТО)

Повернення довіри споживача до молокопродуктів на полицях магазинів, а виробників і переробників — до кооперації у молочному секторі стало завданням прес-туру «Тернопільським молокозаводом». За підтримки Асоціації виробників молока, спільно з ФАО та ЄБРР, молочарі та переробники об’єднали свої зусилля для створення продукції під знаком якості «АВМ рекомендує». 

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Фермерські молокопродукти з найякіснішої сировини стають доступними для українців

Від 50% до 90% - саме таку частку ринку готових молочних продуктів контролюють професійні виробники молока напряму або через свої кооперативи в більшості розвинених країн світу. Такі продукти мають високу довіру споживачів завдяки свіжості, якості та конкурентній ціні, адже на шляху молока від фермера до споживача не існує посередників.

В Україні професійні виробники молока контролюють 0% ринку готових молочних продуктів, який поділено між собою міжнародними переробниками та національними приватними компаніями. Саме відсутність «третьої сили»,  на думку Андрія Ярмака, керівника молочних проектів ФАО/ЄБРР в Україні та Грузії та економіста інвестиційного департаменту ФАО, заважає подальшому розвитку молочного бізнеса в країні.
Конкуренція на світовому ринку молокопродуктів йде між постачальниками якісних але конкурентних по ціні товарів. В Україні ж, навіть сьогодні, переробники, подекуди, платять таку саму ціну за об’ємні партію молока 1-2 гатунку, яке не відповідає найменшим вимогам до якості сировини провідних країн світу, як і за молоко ґатунку екстра, який відповідає найвищим стандартам ЄС.

Саме тому, українські виробники найякіснішого молока, за підтримки ФАО, ЄБРР та АВМ вирішили взяти справу в свої руки, і розпочати власне виробництво продуктів найвищої якості спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», який сповідує  філософію виготовлення якісних молочних продуктів з високоякісної сировини. 

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-5 їстівних портретів "аграрного живописця"

Теґи: 

Відомий італійський живописець Джузеппе Арчімбольдо (1526-1593) є одним з перших сюрреалістів. Незважаючи на незвичайний стиль (портрети Арчімбольдо витримані в аграрній тематиці: складаються з зернових, овочів, фруктів, ягід, риб і тварин), художник був затребуваний і працював при дворі імператора Священної Римської імперії Максиміліана II. І треба сказати, що незвичайні полотна живописця виглядають "просунуто" навіть в наші дні.

Видання "Зерно" підготувало добірку робіт італійського "аграрного живописця".

 День відкритих дверей в компанії «Інделіка»

17 серпня 2017 на території потужностей компанії «Інделіка» у селі Рожівка Київської області відбувся День відкритих дверей.

На сьогоднішній день вирощування індиків є достойною альтернативою вирощуванню бройлерів та свиней.

Учасники заходу мали змогу отримати практичні рекомендації щодо ефективного ведення такого господарства.

У рамках практичної частини присутніх ознайомили з консалтингом та супровідом по вирощуванню індиків від посадки до забою, організацією дезиінфекції та підготовкою пташників до забою. Також спікери заходу розповіли про годівлю та виробництво кормів, профілактику та лікування хвороб індиків, забій, упаковку та переробку індичого м’яса.  

 

Ваш вибір 'Цікаво'.