Як село на Закарпатті стало "томатною столицею України"

Село Боржавське, що у Виноградівському районі, укрите теплицями. Кожен клаптик землі засіяний різними овочевими культурами. Однак найбільше в селі культивують помідори. 95% жителів "томатної столиці" займаються вирощуванням парникових овочів. Завдяки непоганому доходу людям не доводиться виїжджати на заробітки, повідомляє ua-reporter.com.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Створено комбайн, який робить пелети прямо у полі

Компанія CSP Laser створила перший в світі самохідний заготівельник пелет під назвою Metitron 560, створений на основі модифікації Claas Jaguar.

Metitron об'єднав в собі самохідний комбайн і гранульований міні-завод, пише Аgroportal.ua

Машина безпосередньо на полі з різних культур здатна створювати гранули від 6 до 12 мм (стандартний розмір 8 мм).

Прес-гранулятор приводиться в дію від двигуна комбайна.

Переваги машин на основі Claas, це швидкість і легкість з якою він може виробляти гранули, повідомляє виробник.

Машина обладнана двигуном потужністю 615 кінських сил і здатний виробляти до 6 т гранул за годину.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Переселенець створив легендарний бренд пива на старій лісопилці

Переселенець Василь Микулін залишив пивоварню в Донецьку в 2014-му, щоб почати з нуля в Києві та побудувати цілий бренд "Varvar"! Про це пише shotam.info.

Василь Микулін разом з партнерами – Наталією Ковалевською та Олексієм Гавришем, – а ще командою однодумців вирішив застосувати свої знання в новому проекті. Переселенець створив легендарну пивоварню на лісопилці. Крафтове пиво "Varvar" стоїть на полицях в "Сільпо" та "Fozzy" і продається в 200 пабах України та Австрії.

Василь Микулін виїхав з Донецька в 2014-м. Довелося залишити пивоварню і паб на 600 місць.

У Києві довелося починати заново на старій лісопилці. Стартового капіталу вклав $120 тисяч. Самі спроектували і зварили обладнання. Живе непастеризоване пиво настоюють в дубових бочках.

Основна різниця між крафтовими пивоварнями і традиційними заводами – смак пива. Великі виробники роблять ставку на обсяги і рекламу, малі – на неповторність смаку. У пива всього три інгредієнта – вода, солод і хміль. Але якість, пропорції і різний температурний режим дозволяють отримати практично необмежену палітру смаків. У пиві це головне. Крафтове пиво – в рази дорожче, ніж заводське, тому може перемогти тільки якістю. Причина дорожнечі – малі масштаби і ціна компонентів. Коли вода і солод – вітчизняні, то хміль переважно імпортується.

«Varvar» за свою менше ніж трирічну історію зварив вже 60 сортів пива. Це ще одна перевага невеликої пивоварні перед великим заводом – мобільність, можливість експериментувати і слідувати за смаками клієнтів. Спочатку нові смаки винаходив засновник бренду. Пізніше його ідеї підхопив головний пивовар.

Зараз у Василя 3 паби, а в планах – ще 5!

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як український фермер кинув виклик агрохолдингам

Український фермер Олександр Дмитрук розробив сіялку, яка дозволить отримувати врожаї, як у агрохолдингу, пише shotam.info.

Український фермер кинув виклик агрохолдингам. Розробив сівалку, яка у 5 разів ефективніша за звичайну. Бо одночасно вирівнює, розпушує, оре, сіє та загортає. Без неї треба проходити п’ять етапів по черзі.

“А тут замість п’яти проходок ви все робите за один раз”, – говорить Олександр Дмитрук.

Врожаї Олександра Дмитрука у 1,5 раза вищі, ніж у сусідів.

“Величезна економія іде на амортизації техніки, на заробітній платі”, – пояснює Олександр Дмитрук.

Читайте також: На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

Сівалку розробив за системою Овсінського: повністю відмовився від плуга та не додає жодних мінеральних добрив. Унікальну технологію сівалки радо поширює серед українців у своєму блозі.

“З цією технікою кожен фермер може заткнути за пояс агрохолдинг!”, – пояснює Олександр Дмитрук.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

Тернополянин Петро Головатий для полегшення ручної праці змайстрував собі робота. Керує ним за допомогою пульта. У селі возить на ньому різні вантажі, пише shotam.info.

Цей тернопільський бульборобот поклав край ері мотоблоків. Він допомагає фермерам збирати траву, хвацько прибирає сніг, тягає по полю до 150 кг картоплі і не буксує! А якщо треба, то і за дитиною пригляне.

Керується така бульботесла з радіопульта. Важить 100 кг і розганяється до 7км/год. Петро Головатий каже, що у  селі люди спочатку дивувалися.

“Тепер вже нормально сприймають – мовляв, він все щось вичудить, – сміється. – Реагують по-різному. Іноді кажуть: «Диви, тачка сама мішки везе». Дехто в місті тікає з тротуару подалі, бо бояться”.

Українське залізо та китайські радіозапчастини – бульборобота не спинити! У Тернополі чоловік веде курси робототехніки і може зібрати бульборобота і для вас!

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Фермер з Вінниччини виводить нову породу корів

На Вінниччині, у селі Мухівці Немирівського району працює натуральна молочна ферма “Азорель“. Тут худобу вирощують за спеціальними технологіями утримання, що дозволяє отримувати виключно натуральну продукцію, пише “Агро-Центр”.

На фермі тварини мають постійний доступ до їжі та води та вільно переміщуються. В самих корівниках завжди свіже повітря, завдяки високим стелям.

Основний процес роботи на господарстві розпочався у 2009 році.

“Все починалося просто, з 5 корівок привезених з Криму. Після цього почали розвивати роботу, як з французами, по генетиці, так і питання переробки продукції. Фактично з першого дня, ми отримали право на продаж сирого молока” — розповів директор Сергій Довгий.

Для отримання якісного молока, надзвичайно важливий раціон годівлі. На цій фермі худобу годують силосом кукурудзяним, сіно-луцерною та концентрованими кормами — пшеницею, ячмінем, кукурудзою.

“Так як ми виробляємо сире молоко, ми дотримуємось монотонної годівлі круглий рік. Це дозволяє отримувати стабільну якість молока, стабільну жирність і так далі. — пояснив Сергій Довгий.

Сьогодні на фермі утримують 80 корів, а одне приміщення вміщає до 40 голів. Протягом дня корови можуть давати від 20-30 літрів молока. За словами фермера, корові для здоров’я і щастя потрібна якісна вода, свіже повітря і повноцінний корм.

“Безприв’язне утримання дає можливість ці три фактори скомпонувати. Корова сама обирає, що їй зараз комфортніше і більше потрібно”. — наголосив фермер.

Зараз на фермі активно працюють з французькою генетикою — виводять нову для України породу корів “Момбельярд“. Це порода, яка має в молоці вищий вихід білка, що дуже важливо при виготовлені сирів.

Не дивлячись на те, що продукція, виготовлена на фермі “Азорель”, повністю натуральна, сертифікатів органічної продукції ферма не має.

“Можливо це тому, що не зовсім якісно прописані закони, які захищають органічне виробництво, і люди в нас ще не зовсім розуміють, що таке органіка. Культура споживання продукції в Україні росте. Люди вимагають якісної продукції.” — розповів Сергій Довгий.

З отриманого молока на фермі одразу ж виготовляють сири, йогурти та іншу молочну продукцію.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview