178171
182818

Як виглядає теля на $ 1 млн

В районі Бафра північній турецькій провінції Самсун тиждень тому з'явилося на світ незвичайне теля, яке швидко стало предметом інтересу спершу місцевих, а потім і національних ЗМІ, пише newsturk.ru.

Фермер Нізаметтін Джюрі назвав своє 70-кілограмове теля "Місяць" (Ау - тур.). На новонароджену тварину відразу знайшлися покупці, проте господар заявив, що буде готовий розлучитися з телям тільки за 1 мільйон доларів.
Приводом для такого галасу стало незвичайне забарвлення молодого бичка. На боці теляти чітко видна зірка, а на спині - півмісяць, що є нагадуванням турецького прапора і популярним мусульманським символом.

Ваш вибір 'Цікаво'.


SMART AGRO FORUM (ФОТО)

13 грудня 2017 року в UNIT.City відбувся SMART AGRO FORUM, де взяли участь 12 провідних компаній, які працюють у сферах інформаційно-комунікаційних технологій, приладобудування та smart-комплексів.

SMART AGRO FORUM – це професійний спеціалізований майданчик, який збирає широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

Записи доповідей спікерів можна переглянути на нашій сторінці facebook.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Fresh Business Expo: Міжнародна спеціалізована виставка в галузі плодоовочівництва

Fresh Business Expo – міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД, провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва.

Організатори виставки: ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).

Тематичні напрямки виставки:
– Технології вирощування
– Тепличні технології та обладнання
– Зберігання, охолодження та консервування
– Сортування, пакування й інші технології та обладнання для післязбиральної обробки
– Обладнання для переробки фруктів та овочів
– Маркетинг в плодоовочевому секторі
– Постачальники плодоовочевої продукції – фермери
– Імпортери плодоовочевої продукції – продавці
 

Ваш вибір 'Подобається'.


Smart Agro Marketing Forum (ФОТО)

І-й Smart Agro Marketing Forum відбувся 23 листопада 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

Smart Agro Marketing Forum - це спеціалізований форум, який присвячений розумним технологіям, сучасним методам роботи та новітнім інструментам для успішного агромаркетингу.

Smart Agro Marketing Forum - це унікальний market place для агро-бізнесу. В рамках якого є можливість представити ваші продукти і послуги перед більш ніж 150 учасниками форуму. 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Лідери українського захисту (ФОТО)

21 листопада о 14.00 у приміщенні Торгівельно-промислової палати України (м.Київ, вул. В.Житомирська 33. Зал Chamber Media, 1 поверх) відбулась прес-конференція щодо підбиття підсумків 2017 року на агроринку України  Групи Компаній «UKRAVIT».

 

Участь у заході взяли: власник групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко, директор компанії «Укравіт Агро» Євген Семененко, коммерційний директор компанії «Укравіт Агро» Олександр Лапа, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Олександр Мигловець.

 

Основні теми прес-конференції:

1. Підбиття підсумків 2017 року:

- Підсумки участі компанії у Dubai Investment Meeting 2017

- Зростання продажів та нові продукти

- Покупка частки компанії «Chemical Elements»

2. Плани на 2018 рік:

- Анонс відкриття науково-дослідного центру.

- Вихід компанії на нові ринки.

- Відкриття науково-дослідного центру та 7-го виробничого корпусу.

3. Бачення розвитку аграрної галузі у 2018 році:

- Тенденції та концепції розвитку агроринку у 2018 році

- Загальні тренди сервісного обслуговування

- Обличчя майбутнього фермера.

 

Детальніше про подію за посиланням.

 

Запис прямого включення на нашій сторінці у facebook.

 

Дар'я АнастасьєваВ Україні відкрили перший сертифікований завод органічних олій (фото)

Сьогодні, 24 листопада, запустили сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, який спеціалізується на переробці насіння соняшнику та виробництві органічних олій «Укролія Органік».

Підприємство, розташоване в Диканьці Полтавської області, є першим в Україні заводом, сертифікованим за стандартом органічних продуктів Європейського Союзу № 17-0773-01.

«Наш завод стане першим в Україні сертифікованим виробником олії по Європейському органічного стандарту. Сертифікацію проводила компанія Organic Standard, що свідчить про визнання відповідності наших продуктів суворим нормам, застосовуваним до органічної продукції в Європі. З цим сертифікатом ми отримуємо доступ до європейських і світових ринків і в якості одного з лідерів галузі в Україні готові пробивати шлях української органічної продукції в Європу» – розповів Сергій Косвінцев, головний технолог «Укролія Органік».

Виробничий цех підприємства оснащений сучасним обладнанням, кращим у своєму класі пресом виробництва Хорольського механічного заводу, передовою установкою рафінації чернігівської фірми ТАН, унікальним для України пробовідбірником французької компанії HERON. Процес виробництва олії є безвідходним, ступінь автоматизації – максимальна для такого типу виробництва. Отримана олія характеризується гарантованою відсутністю в її складі пестицидів.

Заплановані виробничі показники:
переробка соняшника – 18000 т/рік, органічне соняшникова олія – 7020 т/рік, макуха – 7100 т/рік, лушпиння соняшнику – 3000 т/рік, переробка сої – 50000 т/рік, органічна соєва олія – 6750 т/рік, макуха – 39500 т/рік.

Старт продажів органічної олії намічений на грудень 2017 року.

Ваш вибір 'Цікаво'.