Як захистити зернові ранніх строків сівби

Тож експерти вбачають у цьому передумови для гарного врожаю.

Однак погодні умови сприяли одночасно й розвитку численних хвороб зернових. Вже сьогодні на полях, особливо у посівах ранніх строків сівби, помітні перші ознаки снігової плісняви; а дуже скоро, відмічають агрономи, список небезпек поповнить септоріоз, борошниста роса та інші захворювання. Тож у таких умовах культури потребують посиленого захисту.

«При перших ознаках хвороб зернових колосових, а також профілактично необхідно провести фунгіцидну обробку, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Якнайкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати, що надзвичайно ефективно діють при понижених температурах. За рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють збудників широкого спектру хвороб, проявляють лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у патогенів резистентності, що дає можливість максимально ефективно захищати посіви від хвороб».

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

Цим характеристикам відповідають препарати Акула (прохлораз, 300 г/л + тебуконазол, 140 г/л + ципроконазол, 50 г/л), Ті Рекс (пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л), а також новинка сезону 2019 – Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л +  флутриафол, 190 г/л). Своєчасне застосування забезпечує миттєвий «стоп-ефект» у розвитку широкого спектру захворювань і одночасно – тривалу захисну дію, що розповсюджується на нові прирости. А відносно низька норма внесення в поєднанні з високою ефективністю дії робить фунгіциди Акула, Ті Рекс і Захисник Екстра економічними та рентабельними у застосуванні.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» презентували новинки ґрунтообробної техніки

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» дбайливо обробляють грунт для високого врожаю», – зазначає віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату-9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв. «Це дійсно довгоочікувана техніка», – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев'ять метрів те, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало. «Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». У мене важка борона ЛІРА, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, треба підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули і поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Романа Гіршфельда, рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». У відповідності з цією концепцією з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

Удосконалена ротаційна борона ДИНАР 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати: важка зубова борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління знарядь, запущені в серійне виробництво. За словами Петра Бруненко, головного інженера фермерства на Полтавщині, ЛАРІ економний і універсальний агрегат. «Ми брали машину в тому році ранньою весною, дуже задоволені результатом. З нею ми перші в районі вийшли працювати в полі, ще по мокрому грунту!», – коментує він.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-подібної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе – рівне і правильно розпушене.

«Займаючи лідерські позиції у виробництві грунтообробної техніки України, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» в першу чергу, створені, щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніша робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і меншы витрати на паливо», – наголошує Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподыях в більш ніж 20 країнах світу. «Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного і органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – відзначає віце-президент з маркетингу та продажу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» запровадили нову систему сервісного обслуговування техніки з скороченням термінів виконання гарантійних робіт. «Ми пропонуємо хороший і доступний сервіс. Вибираючи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – будьте впевнені – ВАШІ ГРОШІ ДІЙСНО ОРЮТЬ!» – резюмує Роман Гіршфельд.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

"Кернел" купив найбільшого після “Укрзалізниці” власника зерновозів

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі, пише Економічна правда.

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, "Кернел" виплатив 49 млн доларів за покупку залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Очікується, що придбання дасть приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і зменшить витрати "Кернел" на логістику, а також забезпечить безперебійну та ефективну доставку зерна з внутрішніх сховищ у порти. Відзначається, що обсяги експорту збільшаться після введення компанією в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту.

Ваш вибір 'Подобається'.

Епіцентр К купив підприємство в Хмельницькій області

Цю інформацію підтвердив керівник аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василь Мороз, пише Latifundist.com.

«Робота підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К» із земельним банком триває. Інформація про придбання корпоративних прав «Робімакс-Агро» (Волочиський район Хмельницької області) цілком відповідає дійсності», — відповіли в компанії.

Також вказується, що після придбання цього активу площа земельних ділянок, що перебувають у користуванні підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К», збільшилася на 1 364 га.

Суму угоди з придбання «Робімакс-Агро» в компанії не розкривають.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.

VITAGRO PARTNER розширює лінійку засобів захисту рослин

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® - двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Микола Сучек.

КЛІНЕР® (прометрин) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (бентазон + ацифлуорфен) — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (лямбда-цигалотрин) — інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН®  (металаксил +цимоксаніл) — комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдь, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER– сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Насіннєвий завод з сучасним обладнанням "Cimbria" виробляє насіння під ТМ «Semelita».

У портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин - ТМ «Bayton», мікродобрива «Energeen», інокулянти «Legume Technology».

Команда Vitagro  Partner щоденно працює над вдосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, разом з партнерами покращує стандарти агрономії та впроваджує нові системи захисту, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.

 

Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

А зважаючи на те, що після 2018 року, який відзначився рекордним врожаєм, експерти прогнозують подальше збільшення виробництва зернових, посіви в новому сезоні потребуватимуть посиленого захисту.

За різними даними, недобір врожаю через ураженість хворобами може становити в середньому 12 – 18%, а в роки епіфітотій – до 25 % і більше. Тому, піклуючись про стан зернових колосових культур, у 2019 році компанія «UKRAVIT» виводить на ринок двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л + флутриафол, 190 г/л).

«Діючі речовини, використані при створенні Захисника Екстра, ефективно контролюють широкий спектр хвороб зернових колосових культур, соняшника, ріпака, сої, гороху та багатьох інших культур. І раніше аграріям частенько доводилося робити бакові суміші з препаратів із цими діючими речовинами, аби підвищити ефективність обробок, – розповідає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Фахівці «UKRAVIT» поєднали їх в одній формуляції та зареєстрували для використання у посівах зернових колосових і соняшника. Згідно результатів польових випробувань, новинка демонструє значно вищу ефективність, ніж поєднання бакових «партнерів», і забезпечує надійний захист посівів від хвороб».

Читайте також: Захист зернобобових культур: «UKRAVIT» виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник

Окрім контролю надзвичайно широкого спектру захворювань, препарат забезпечує одночасно швидкий «стоп-ефект» і пролонговану захисну дію й захищає нові прирости рослин. А поєднання профілактичних, лікувальних і викорінюючих властивостей робить його незамінним помічником у догляді за зерновими колосовими культурами та соняшником.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.