174499

Як змінилися ціни на овочі

Чи змінились ціни на овочі наприкінці січня? Поточні гуртові ціни на картоплю, моркву, буряк, цибулю та капусту на ринку "Шувар"  у свіжому відеоогляді.

Як змінилися ціни на яблука

Від початку сезону на майданчику ринку "Шувар" було продано більше 7 тис. тонн українського яблука. Це на 35% більше, ніж обсяг продажів у минулому році. Як це вплинуло на ціну фруктів, дивіться у новому відеоогляді від "Інфо-Шувар".

Українка створила екоплащ із насіння чіа

Випускниця Академії дизайну в нідерландському Ейндховені виростила плащ із пророщеного насіння чіа, пише UATV.

Щоб проростити насіння чіа, необхідно всього 10 днів. Багато людей додають їх у свій раціон. Робила так і Даша Цапенко, поки у неї не з’явилася ідея зробити з чіа плащ.

Технологія “живого хутра” наступна: насіння чіа замочують і розподіляють на основі з марлі, на ній воно потім і проростає. З однієї сторони коріння, сплітаючись, створює живу підкладку. А з іншої, зовнішньої сторони виробу – паростки. На створення “живої тканини” в Даші пішло три місяці. Поки вона одна носить такий плащ на вулицях Нідерландів.

У 2020-му культурною столицею світу стане ірландський Голвей. Саме там гості міста зможуть протестувати “живий плащ” на собі. Голвей обрали невипадково, оскільки там часто йдуть затяжні дощі. Така погода ідеальна для дощовика, який необхідно поливати п’ять разів на день.

На досягнутому Даша не зупиняється. Зараз вона експериментує над тим, щоб зробити матерію більш довговічною. Дівчина не планує робити плащі з чіа комерційними. Поки це, за її словами, проєкт-маніфест про співіснування людини й одягу.

Вінницький фермер вирощує трюфелі і продає їх по 2000 євро за кіло

Олександр Джига займається фермерством – вирощує трюфелі, овочі та фрукти. А також заснував Sunberry Ukraine — вінницьку компанію, що допомагає фермерам консультаціями та органічними добривами, пише shotam.info.

Усе дитинство він їв трюфелі відрами. А тепер продає їх по 2000 євро за кіло 

Олександр Джига виріс у Василівці на Вінниччині.

“Ми збирали у нашому лісі гриби “волове серце” і готували з ними вареники”, – пригадує Олександр Джига.

Коли виріс, то побачив фото трюфелів, і зрозумів, що за гриб він збирав. Дізнався, що у Василівці вирощували трюфелі для російської імператриці.

 “Ті місця, де ми збирали з батьком, приватизувати просто неможливо, тому я заклав свій сад”, – розповідає Олександр Джига.

Через чотири роки отримав перший врожай. Зараз збуває коштовний гриб українським ресторанам і планує розширювати плантацію!

Як кияни перетворили звичайну дачу на сімейну ферму

Киянин Олексій Харченко усе життя прожив у місті. Кілька років тому він вирішив купити сільський будинок в Ічнянському районі на Чернігівщині, щоб приїздити відпочивати на природі. Коли чоловік затримався тут, дружина подарувала йому козу.

Тваринництво захопило Олексія й він почав купувати книги про розведення кіз, овець, а після книг – купувати й самих тварин. Дача перетворилася на постійний дім та сімейну ферму. Наразі у господарстві Харченків кілька десятків кіз та овець м’ясних порід – усього близько ста тварин. Фермери продають баранину та варять сир з козячого молока.

“Спочатку у нас була виключно Романівська порода овець, а потім на виставці ми купили барана. Порода Дорпер – нова для України, африканська м’ясна. Після схрещування Романівської породи й дорперовських баранів вийшли досить хороші вівці. Стригти не треба, вони за літо линяють. І вже через 3 місяці є товарне молоде м’ясо”, – розповідає дружина Олексія Харченка Алла.

Джерело: meat-inform.com

Зрізані, зібрані з гілочок, у горщику: скільки коштують ялинки

Ще не встигли купити ялиночку додому? На ялинковому майданчику "Шувару" - вибір величезний! Зрізані, зібрані з гілочок, у горщику, українські та європейські, великі і маленькі! Ціни стартують зі 100 грн.