174499

Як змінилися ціни на продукти харчування

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

"Лідером серпневого цінового забігу стала картопля, яка додала 11%. До трійки увійшли також куряче філе +7% та бройлер +4%. Як можна зрозуміти державних дотацій на вирощуванні птиці вже не вистачає. Варена ковбаса показала зростання на 4%, яловичина та борошно – на 3%, капуста та свинина – трохи більше, ніж на 2%. Менше 2% додали житній та житньо-пшеничний хліб, рис. На відсоток стали дорожче в серпні цукор, молоко та пшоно. Зовсім трошки, але піднялась вартість усіх інших соціальних сортів хліба та батону, манки, ячної крупи, риби, вершкового масла, сметани та м’якого сиру", - зазначив Олексій Дорошенко.

Серед того, що стало в серпні дешевше, варто виділити овочі – морква -32%, цибуля та буряк – по -16%. Майже на 13% подешевшали яблука, на 6% яйця. Зовсім незначно знизилась вартість сала та гречки – менше ніж на 1%.

"Кожен сам відчув власним гаманцем ціни роблячи покупки та запаси на зиму. Факторами, які не дали на повну відчути свято низьких цін, стали девальвація гривні та погодні умови. І якщо перше питання можна вирішити в Національному банку, то друге лише в небесній канцелярії", - підсумував Олексій Дорошенко.

Світовий урожай пшениці знизиться до п'ятирічного мінімуму

Згідно з даними ФАО, урожай кукурудзи збільшиться 15 млн тонн до 1,354 млрд тонн, через  покращення прогнозів виробництва в Китаї, Україні та США. Але врожай буде меншим на 2,6% від рівня 2017 року, пише superagronom.com.

Очікується, що світове виробництво рису зросте на 1,3% порівняно з попереднім роком і досягне нової рекордної позначки — 512 млн тонн, що пов'язано зі збільшенням обсягів виробництва у Бангладеш та В'єтнамі та відновленнями площ у Шрі-Ланці та США.

ФАО прогнозує виробництво усіх зернових у 2018 році на рівні 2,587 млрд тонн, що на 2,4% нижче рекордного показника минулого року. Прогноз щодо світової торгівлі зерновими протягом 2018/2019 маркетингового року переглянутий до 414 млн тонн, що на 1,5% нижче рекордного рівня минулого року.

Крім того, ФАО збільшило прогноз щодо використання зернових у світі до 2,648 млрд тонн.

У 2018 році очікується зниження запасів зернових особливо в Китаї, Європейському Союзі та на Росії. Перехідні запаси зерна скоротяться з 807 до 742 млн тон. Світовий коефіцієнт запасів зерна зменшиться до 27,3%, що є найменшим за п'ять років.

 

Фермер з Полісся вирощує велетенські органічні кавуни

За цей час він досконало оволодів секретами вирощування баштанних. Оскільки до вибору сортів ставиться прискіпливо, каже, що немає жодного року, коли кавуни не вродили б. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

«Херсонські нам не підходять. Адаптовую сорти для умов Полісся. На цей час у мене є кавун–кабачок до півметра довжиною, білий медовий овальний, білий медовий круглий — ​усього шість сортів. Вирощую тільки ранні та середньостиглі. Для пізньостиглих у наших умовах не вистачає тепла», — ​розповідає Василь Гурський.
На зиму господар удобрює поле гноєм, навесні посіви кавунів удобрює деревним попелом і зрошує теплою водою.

«У середині квітня висіваємо під плівку. Тоді ж частину садимо розсадою, яку вирощуємо заздалегідь. Аж до червня тримаємо накритими, поки не починають плестися і цвісти. Тоді відкриваємо. Головне при вирощуванні кавунів — ​зловити перше тепло. ​Вони розвиваються при температурі 28-30ºС», — ​наголошує фермер.

За його словами, кавун любить дерново-підзолисті і зв’язно-піщані ґрунти. На глині кавуни не дуже ростуть, бо вона тримає багато вологи, а від цього загниває коренева система, починається фітофтора.

Посівний матеріал з плантації Василя Гурського користується попитом в Україні, насіння кавунів волинський фермер поставляє в 14 областей України.

"В Україні корову можуть занести у Червону книгу" - про скорочення експорту яловичини

Про це повідомила заступник генерального директора з загальних питань групи компаній «Укрлендфармінг» Ірина Новікова, пише УНІАН.

«Масове вивезення худоби викликало дефіцит великої рогатої худоби у багатьох регіонах України. У даних умовах зростає собівартість і відповідно ціна на м'ясо яловичини», - сказала Новикова.

При цьому, за її словами, імпортери цієї продукції мають більш вигідні пропозиції за ціною з інших країн, таких як Бразилія, Аргентина, Білорусь, і тому зменшують імпорт м'яса від українських виробників.

«На жаль, Україна перестає бути одним із лідерів з експорту охолодженого і замороженого м'яса яловичини в світі. Досить згадати 1980-ті роки, коли в Україні налічувалося понад 27 млн голів ВРХ. Сьогодні ж цифри менше в 10 разів, і це вже дуже реальне майбутнє, коли корову занесуть до Червоної книги України», - підкреслила Новікова.

Крім того, на скорочення експорту значно вплинула переорієнтація світових ринків на імпорт великої рогатої худоби в живій вазі, зазначила заступник директора.

У підсумку, проблеми з експортом не обійшли і підприємства м'ясопереробки групи компаній «Укрлендфармінг».

«У минулому році було експортовано 2,3 тонн м'яса яловичини, до кінця 2018 року обсяг експорту не перевищує 1,5 тонн», - повідомила Новікова.

Згідно з даними Державної фіскальної служби, у 2017 році Україна експортувала 41,8 тис. тонн яловичини. При цьому, експорт мороженої яловичини склав 29,5 тис. тонн, а свіжої та охолодженої - 12,3 тис. тонн.

За сім місяців 2018 року Україна експортувала 16,9 тис. тонн свіжої та охолодженої яловичини.

Яка вартість картоплі на українських ринках

Як відзначають аналітики «АПК-Інформ: овочі і фрукти», основною причиною такої тенденції послужили масові збиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок. 

В результаті сьогодні українським господарствам вдається відвантажувати дану продукцію в середньому на 16% дешевше, ніж в кінці минулого тижня.

За даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішній день в основних регіонах виробництва ціни на картоплю варіюються в межах 2,5-4 грн/кг (0,09-0,14 $/кг). Нагадаємо, що тижнем раніше угоди в даному сегменті полягали по 3-4 грн/кг (0,11-0,14 $/кг).

Відзначимо, що на даний момент ціни на картоплю на ринку України відповідають цінам першого тижня вересня 2017 року. Однак більшість великих гравців ринку впевнені, що ціни на картоплю будуть знижуватися і далі.

ТОП-10 брендів кави в Україні

Хоча українці все ще віддають перевагу розчинній каві, попит на зернову зростає дуже динамічно, пише pro-consulting.ua.

Його темп найвищий в Європі. І це не дивно, так як рівень споживання натуральної кави на одного жителя у нас в рази нижчий за європейські показників. Так, якщо українець випиває в середньому 3 кг меленої кави, то італієць - 5,5 кг, а швед або фін - 12,4 кг. Так що нам ще є куди рости.

Криза, що почалася в 2014 році, не сильно загальмувала зростання споживання кави, вона більше сприяла зміщення переваг покупців з сторону більш дешевих торгових марок. З початком деякого відновлення купівельної спроможності населення підвищився і попит на даний напій в середній і високій цінових категоріях.

Позитивно позначилися на розвитку ринку кави в Україні укладання договорів про вільні поставки з провідними країнами-виробниками - В'єтнамом і Бразилією, а також вступ в дію угоди про асоціацію з ЄС.

Найбільшими експортерами кави в нашій країні в минулому році були В'єтнам, Польща, Індія та Італія. Разом ці країни поставили 57,3% імпортної кави. Причому серед поточних постачальників успішно розчинилася частка Росії, яка в 2013 році була найбільшою - 18,4% від усього обсягу імпорту.

Найпопулярнішими ТМ в сегменті зернової кави на сьогоднішній день в Україні є Lavazza, Jacobs і Кава зі Львова.

https://pro-consulting.ua/uploads/files/Press%20centr/Inform-digest/analiz-rinku-kavi-4.bmp

При виборі конкретного виду кави, покупці в Україні орієнтуються спочатку на свої смакові уподобання, а потім - на країну-виробника, репутацію бренду і ціну. Останнім часом зміцнюються позиції кави як елемента швидкого харчування. Його все частіше купують в міських фастфудах на винос. Для кавових гурманів активно відкриваються авторські заклади, де практикуються особливі методи обсмаження і приготування напою, за які клієнти готові платити більше.

Збільшення фінансового добробуту наших співвітчизників буде сприяти зростанню попиту на каву в Україні, причому, чим більш заможними ставатимуть українці, тим більше вони будуть купувати якісні та дорогі сорти. Очікується подальше зростання споживання меленої кави і зниження частки споживання розчинної, яке сприяє розвитку кавової культури в країні.