Яка рентабельність осетрової ферми?

Яка рентабельність осетрової ферми?

Про це йдеться у матеріалі Pro-Consulting. Рентабельність продажів у 48,2% можна отримати при продажі 10 тонн осетрів та 2 тонн осетрової ікри щорічно, пише landlord.ua.

Згідно розрахунків аналітиків компанії, вирощування риби потрібно налагодити у повністю закритому середовищі за допомоги двох установок замкнутого водопостачання. Така технологія дозволяє забезпечити високу продуктивність завдяки автоматизації виробничих процесів в умовах підвищеної щільності посадки мальків.

«На підприємстві будуть задіяні дві УЗВ. Одна для вирощування осетрових на м’ясо. Друга, для утримання маточного стада стерляді загальною вагою 15 т з метою прижиттєвого отримання ікри. Ця виробничий майданчик також буде давати деяку кількість свіжої риби, отриманої в результаті поділу поголів’я на самців і самок і вибракування слабких особин», — йдеться у повідомленні.

За даними експертів, сьогодні виробництво саме осетрових в країні займає 0,08% від сумарного видобутку водних біоресурсів. Майже половину цього обсягу за 2016 рік вирощено в Чернівецькій області.

«Якщо раніше осетрову можна було ловити в Азовському та Чорному, то в даний час ця риба практично зникла з українських вод і її вилов заборонений. Тим часом, осетрові ціни не тільки своїм смачним і корисним м’ясом. Вони дають велику кількість ікри. Сучасний попит на осетрину на внутрішньому ринку покривається вітчизняним виробництвом всього на 30%», — кажуть в компанії.

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН рекомендує споживати не менше 20 кг риби на рік. Причому 75% від цього обсягу повинна становити морська риба. Жителі України поки їдять риби значно менше рекомендованої кількості. У 2016 році середній співвітчизник з’їв всього 8,5 кг цього продукту.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yaka-rentabelnist-osetrovoyi-fermy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    24 Квітня

    Ціни на овочі не перекривають витрати на зберігання

    Ринок землі в ЄС: як він працює та до чого варто готуватися Україні

    На Тернопільщині створять новий індустріальний парк “Borschiv”

    Як змінилися ціни на цукор, сіль та борошно

    ВР збирається розглянути продовження строку оформлення права власності на земельні паї

    Європарламент підтримав лібералізацію торговельного режиму з Україною, посиливши захисні заходи для фермерів ЄС

    Ціни на моркву в Україні близькі до історичних антирекордів для весни

    Рада спростила обіг насіння бавовнику, він потрібен для виробництва пороху

    23 Квітня

    Делегація Мінагрополітики ознайомилася з досвідом виконання Північною Македонією аграрних програм для вступу в ЄС

    У Фінляндії запустили в продаж кавовий бленд, створений штучним інтелектом

    БІЛЬШЕ НОВИН