174499

Японець робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів

В Японії живе незвичайна людина Дзюндзи Кояма, який робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів. Пан Кояма працює викладачем молодших класів і вже 11 років займається унікальним хобі. Його овочеві флейти та горни звучать практично також, як і професійні музичні інструменти, пише ЗЕРНО.

 

 

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор

Теґи: 

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор. Тепер фермери можуть напряму працювати з найбільшими трейдерами та переробниками. Тож отримують більший прибуток та захист врожаю. Загалом, Канада допомогла більш ніж трьомстам малим та середнім господарствам стати більш ефективними у своїй роботі. Як вони працюють, перевірила міністр міжнародного розвитку Канади, йдеться у сюжеті ТСН. 

За передовими технологіями сімейне господарство вирощує популярні ягідні культури

Родина Павлівських професійно займається ягідним бізнесом на Херсонщині. У сімейному господарстві вирощують та реалізують за кордон полуницю, виноград, малину та ожину, пише superagronom.com.

На 18 га у господарстві застосовують останні ноу-хао агровиробництва. Тут вирощують винорад за італійським зразком. Розумно використовують простір в тепличних комплексах і мають сучасні ягідні плантації, пише agro-yug.com.ua.

Ще 15 років тому фермер із цікавості придбав на виставці 2 саджанці ожини. Сьогодні ця екзотична ягода займає у господарстві 3 га.

«В минулому році відправляли ягоду в Німеччину. Урожайність до 40 тонн з гектару», — розказує він.

З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму, проте після анексії півострову були змушені переорієнтуватись на європейський ринок.

Михайло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського садівника підходити до своєї справи з відповідальністю.

На Черкащині можуть вирізати унікальний фундуковий сад

На Черкащині в місті Умань можуть вирубати унікальний фундуковий сад Національного дендрологічного парку «Софіївка», науково-дослідного інституту Національної академії наук України.

Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

 Науковці б’ють на сполох. Співробітники протягом одинадцяти років працювали над селекцією фундуку, розширювали сади та вже отримали декілька патентів на них. Проте науковці підозрюють, що ділянку, яку їм виділило Міністерство Оборони намагаються привласнити, щоб замість саду збудувати чергову багатоповерхівку.

Джерело: agravery.com

На Вінниччині за півмільйона євро відкриють „Яблуневий шлях”

Учора підписано меморандум щодо співпраці та партнерства стосовно реалізації на Вінниччині проекту технічної допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях».

Проект «Яблуневий шлях» за фінансової та методичної підтримки ЄС реалізовуватимуть у Барській та Северинівській об’єднаних територіальних громадах.

На реалізацію цього масштабного проекту планується витратити 560 тис. євро. За ці кошти, зокрема, відновлюватимуть історичні об’єкти, втілюватимуть у життя нові цікаві ідеї.

Джерело: naparise.com

Як на Закарпатті вирощують французькі делікатеси

На орендованій ділянці площею півгектара разом із колегою він вирощує ескарго – харчових равликів, що популярні на гастрономічному ринку Європи, пишуть Новини Закарпаття.