170513

ЄБРР надасть «Кернел» $56 млн кредиту на будівництво заводів з переробки біомаси

Про це повідомляється на сайті Європейської бізнес асоціації (EBA).

«Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшнику (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії», – йдеться в повідомленні.

Таким чином ЄБРР допомагає «Кернелу» реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проєкт є частиною ініціативи компанії з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва «зеленої енергії», що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Також повідомляється, що підготовку та погодження фінансових документів, підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України здійснювала компанія Redcliffe Partners.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Купуй заздалегідь – перевіряй зараз, або як впевнитися в якості добрив

Добрива – той ресурс для вирощування сільськогосподарських культур, який можна придбати й завчасно. А от впевнитися в їх якості варто відразу, попереджають в «Інституті здоров’я рослин». Оскільки ринок зараз буквально переповнений фальсифікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам.

«Застосування добрив – доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці – щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви «підживите» свої поля неякісним продуктом або, що гірше, невідомо чим», – радить керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй.

Дати 100 % гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах.

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Ми проводимо дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо, – розповідає Володимир. – Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні і кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті. Таким чином, аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях».

Читайте також: Досліджуємо основний ресурс господарства

В «Інституті здоров’я рослин» також є можливість отримати рекомендації щодо застосування досліджених добрив із урахуванням особливостей господарства, як от: показники ґрунту, сортові особливості вирощуваних культур, інформація про попередників тощо. Це дає можливість оптимізувати процеси живлення рослин та витрати на них.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Елеватор Кернела побив усі рекорди

Лазірківський елеватор компанії «Кернел», що в Оржицькому районі на Полтавщині, відвантажив за місяць 100 тис. тонн сільгосппродукції, що стало рекордним показником не лише серед підприємств «Кернел», а й серед усіх елеваторів України.

Про це компанія «Кернел» повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

«Жодного місяця без рекорду! І це не просто рекорд серед підприємств Кернел, наш елеватор встановив рекорд СЕРЕД ВСІХ ЕЛЕВАТОРІВ України. Лазірківський елеватор Кернел відвантажив 100 000 тонн с/г продукції за 30 діб!» – інформує про нові досягнення команда «Кернел».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Перевірені рішення HARP на ПІВДЕНЬАГРО

Масштабна подія зібрала провідних світових виробників з понад 35 країн.

Сьогодні ринок сільгосптехніки демонструє високу технологічність і стає все більш вимогливим до комплектуючих. Збільшення врожайності без додаткових вкладень, націленість на економію ресурсів, техніка, що працює без обслуговування – тренди сучасного сільського господарства, представлені в ході виставки. ХАРП пропонує ефективні рішення для високопродуктивної техніки. В асортименті підприємства кілька сотень різних типів підшипників для оснащення ґрунтообробної, посівної та кормозаготівельної техніки.

На виставці особливий інтерес аграріїв викликала лінійка спеціальних необслуговуваних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT c системою багатокромочних ущільнень X-SHIELD, що забезпечують високу герметичність і захист від зовнішнього впливу. Завдяки унікальному принципу «нуль обслуговування» підшипники не вимагають мастила і періодичного технічного обслуговування.

Продукція ХАРП давно відома і затребувана в державах СНД, це перспективний ринок, на якому підприємство росте, збільшує дилерську мережу і нарощує портфель замовлень.

Нагадаємо, ХАРП продемонстрував свої досягнення в Ганновері на AGRITECHNICA-2019. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY підсилюють позиції в Великобританії

Серед експонентів бренду представники лінійки дискових борін ДУКАТ з шириною захвату 3 і 5 метрів.

Уже кілька сезонів техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН радує місцевих аграріїв високою продуктивністю і ефективністю обробки ґрунту. Власники господарств відзначають здатність машин швидко йти по кам'янистих і перезволожених ґрунтах, легко справляючись з великою кількістю органічної маси.

Британські фермери цінують якість і комфорт, а в агрегатах їх незмінно привертає принцип LOZOVA MACHINERY – «нуль обслуговування», оскільки це можливість знизити витрати і мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв. Знаряддя забезпечені підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, що не вимагають змазування. Саме відсутність точок змащення дозволяє домогтися такого економічного ефекту і працювати по вищим екологічним стандартам.

Новаторський підхід LOZOVA MACHINERY оцінили і провідні світові бренди на виставці AGRITECHNICA-2019, де українська марка презентувала новинки 2019 року.
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать розширювати ареал присутності в Англії і вже в січні представлять свої досягнення на провідній британській сільськогосподарській виставці LAMMA`2020.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

HARP на AGRITECHNICA-2019

ХАРП став єдиним українським підприємством, що представив національну підшипникову галузь світовій аграрній спільноті.

У 2019 році ХАРП розширив асортимент продукції. За численними запитами клієнтів, що вже випробували в роботі українські підшипники, завод представив кілька видів ущільнень нового типу. Крім того інтерес викликали вузли, спеціально розроблені для виробників техніки як на Україні, так і в ЄС.

Особливий інтерес представників агропромислової галузі викликали підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, що не вимагають обслуговування і змазування та призначені для дискових борін, посівної техніки і культиваторів, а також спеціальний підшипниковий вузол з корпусом з високоміцного чавуну GGG50 і необслуговуваним підшипником з 6-кромочним ущільненням підвищеної герметичності і захистом від механічних ушкоджень X-Shield.

Постійні клієнти та відвідувачі також відзначили серію підшипникових вузлів UCP, UCF, UCFL для зернозбираючого і елеваторного обладнання, комбайнів, ґрунтообробної та кормозаготівельної техніки.

«Нас знають і довіряють нам. Відомі світові бренди віддають перевагу нашим підшипникам, оскільки ХАРП має репутацію надійного виробника зі стабільною якістю», – говорить керівник департаменту продажів Олена Славкова.

На Agritechnica відбувся ряд переговорів з нинішніми та потенційними партнерами та представниками дистриб'юторських компаній, були досягнуті попередні домовленості про співпрацю і підписані нові дилерські угоди. Надійні, сучасні та зносостійкі підшипникові рішення ХАРП залучають все більше замовників. За підсумками заходу ХАРП збільшив портфель замовлень і посилив свою присутність на європейському ринку.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview