ЄБРР надасть «Кернел» $56 млн кредиту на будівництво заводів з переробки біомаси

Про це повідомляється на сайті Європейської бізнес асоціації (EBA).

«Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшнику (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії», – йдеться в повідомленні.

Таким чином ЄБРР допомагає «Кернелу» реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проєкт є частиною ініціативи компанії з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва «зеленої енергії», що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Також повідомляється, що підготовку та погодження фінансових документів, підписання документів забезпечення, проведення обмеженої юридичної перевірки позичальників та українських поручителів, а також активів, які були передані у забезпечення кредиту, збір документів, які були необхідні для завершення транзакції, та надання юридичного висновку з питань законодавства України здійснювала компанія Redcliffe Partners.

Купуй заздалегідь – перевіряй зараз, або як впевнитися в якості добрив

Добрива – той ресурс для вирощування сільськогосподарських культур, який можна придбати й завчасно. А от впевнитися в їх якості варто відразу, попереджають в «Інституті здоров’я рослин». Оскільки ринок зараз буквально переповнений фальсифікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам.

«Застосування добрив – доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці – щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви «підживите» свої поля неякісним продуктом або, що гірше, невідомо чим», – радить керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй.

Дати 100 % гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах.

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Ми проводимо дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо, – розповідає Володимир. – Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні і кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті. Таким чином, аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях».

Читайте також: Досліджуємо основний ресурс господарства

В «Інституті здоров’я рослин» також є можливість отримати рекомендації щодо застосування досліджених добрив із урахуванням особливостей господарства, як от: показники ґрунту, сортові особливості вирощуваних культур, інформація про попередників тощо. Це дає можливість оптимізувати процеси живлення рослин та витрати на них.

 

Елеватор Кернела побив усі рекорди

Лазірківський елеватор компанії «Кернел», що в Оржицькому районі на Полтавщині, відвантажив за місяць 100 тис. тонн сільгосппродукції, що стало рекордним показником не лише серед підприємств «Кернел», а й серед усіх елеваторів України.

Про це компанія «Кернел» повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

«Жодного місяця без рекорду! І це не просто рекорд серед підприємств Кернел, наш елеватор встановив рекорд СЕРЕД ВСІХ ЕЛЕВАТОРІВ України. Лазірківський елеватор Кернел відвантажив 100 000 тонн с/г продукції за 30 діб!» – інформує про нові досягнення команда «Кернел».

Перевірені рішення HARP на ПІВДЕНЬАГРО

Масштабна подія зібрала провідних світових виробників з понад 35 країн.

Сьогодні ринок сільгосптехніки демонструє високу технологічність і стає все більш вимогливим до комплектуючих. Збільшення врожайності без додаткових вкладень, націленість на економію ресурсів, техніка, що працює без обслуговування – тренди сучасного сільського господарства, представлені в ході виставки. ХАРП пропонує ефективні рішення для високопродуктивної техніки. В асортименті підприємства кілька сотень різних типів підшипників для оснащення ґрунтообробної, посівної та кормозаготівельної техніки.

На виставці особливий інтерес аграріїв викликала лінійка спеціальних необслуговуваних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT c системою багатокромочних ущільнень X-SHIELD, що забезпечують високу герметичність і захист від зовнішнього впливу. Завдяки унікальному принципу «нуль обслуговування» підшипники не вимагають мастила і періодичного технічного обслуговування.

Продукція ХАРП давно відома і затребувана в державах СНД, це перспективний ринок, на якому підприємство росте, збільшує дилерську мережу і нарощує портфель замовлень.

Нагадаємо, ХАРП продемонстрував свої досягнення в Ганновері на AGRITECHNICA-2019. 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY підсилюють позиції в Великобританії

Серед експонентів бренду представники лінійки дискових борін ДУКАТ з шириною захвату 3 і 5 метрів.

Уже кілька сезонів техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН радує місцевих аграріїв високою продуктивністю і ефективністю обробки ґрунту. Власники господарств відзначають здатність машин швидко йти по кам'янистих і перезволожених ґрунтах, легко справляючись з великою кількістю органічної маси.

Британські фермери цінують якість і комфорт, а в агрегатах їх незмінно привертає принцип LOZOVA MACHINERY – «нуль обслуговування», оскільки це можливість знизити витрати і мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв. Знаряддя забезпечені підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, що не вимагають змазування. Саме відсутність точок змащення дозволяє домогтися такого економічного ефекту і працювати по вищим екологічним стандартам.

Новаторський підхід LOZOVA MACHINERY оцінили і провідні світові бренди на виставці AGRITECHNICA-2019, де українська марка презентувала новинки 2019 року.
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать розширювати ареал присутності в Англії і вже в січні представлять свої досягнення на провідній британській сільськогосподарській виставці LAMMA`2020.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

HARP на AGRITECHNICA-2019

ХАРП став єдиним українським підприємством, що представив національну підшипникову галузь світовій аграрній спільноті.

У 2019 році ХАРП розширив асортимент продукції. За численними запитами клієнтів, що вже випробували в роботі українські підшипники, завод представив кілька видів ущільнень нового типу. Крім того інтерес викликали вузли, спеціально розроблені для виробників техніки як на Україні, так і в ЄС.

Особливий інтерес представників агропромислової галузі викликали підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, що не вимагають обслуговування і змазування та призначені для дискових борін, посівної техніки і культиваторів, а також спеціальний підшипниковий вузол з корпусом з високоміцного чавуну GGG50 і необслуговуваним підшипником з 6-кромочним ущільненням підвищеної герметичності і захистом від механічних ушкоджень X-Shield.

Постійні клієнти та відвідувачі також відзначили серію підшипникових вузлів UCP, UCF, UCFL для зернозбираючого і елеваторного обладнання, комбайнів, ґрунтообробної та кормозаготівельної техніки.

«Нас знають і довіряють нам. Відомі світові бренди віддають перевагу нашим підшипникам, оскільки ХАРП має репутацію надійного виробника зі стабільною якістю», – говорить керівник департаменту продажів Олена Славкова.

На Agritechnica відбувся ряд переговорів з нинішніми та потенційними партнерами та представниками дистриб'юторських компаній, були досягнуті попередні домовленості про співпрацю і підписані нові дилерські угоди. Надійні, сучасні та зносостійкі підшипникові рішення ХАРП залучають все більше замовників. За підсумками заходу ХАРП збільшив портфель замовлень і посилив свою присутність на європейському ринку.

 

Ваш вибір 'Подобається'.