174499

Європейська Бізнес Асоціація надала повноправне членство агрохолдингу МХП

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

 «МХП став повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації. Цій важливій події передувала багаторічна успішна інтеграція бізнесу холдингу на глобальному продовольчому ринку, впровадження найсучасніших технологічних та управлінських процесів на рівні найвищих європейських і світових стандартів. Тепер у співдружності із впливовою асоціацією провідних компаній ЄБА ми зможемо ще більш сприятливо впливати на розвиток аграрної галузі й економіки України в цілому», — прокоментувала Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій.

Вона додала, що членство МХП в ЄБА дозволить холдингу ділитися успішним досвідом роботи й унікальними передовими рішеннями в аграрному секторі. 

«Як лідер аграрної галузі, який є одним із великих платників податків країни, що створює найбільшу кількість робочих місць в аграрній галузі та є найбільшим експортером м'яса птиці, МХП розуміє свою відповідальність перед українським і європейським співтовариством на шляху до подальшого впровадження найкращих сучасних світових практик», — зазначила Ксенія Прожогіна та додала, що членство МХП у Європейській Бізнес Асоціації відкриває нові можливості як для самої компанії, так і для розвитку українського аграрного сектору, який стає потужним драйвером економічного зростання України.

Європейська Бізнес Асоціація заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем ведення бізнесу в Україні. Об'єднавши більш як 900 провідних українських і міжнародних компаній, ЄБА стала одним із найбільш масштабних і впливових бізнес-співтовариств України. Серед пріоритетів Асоціації — надання можливості компаніям спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату питання та поліпшувати його на користь індустрії, економіки й держави в цілому. Членство в ЄБА є свідченням дотримання високих етичних стандартів ведення бізнесу та надійного партнерства.

Кернел запустив партнерську програму для автоперевізників

Сьогодні ситуацію на ринку автоперевезень складно назвати стабільною. Робота з'являється сезонно, вартість перевезень зростає сплесками, і перевізники не можуть бути впевнені в тому, який буде прибуток у наступному році або навіть в наступному кварталі. Крім того, розрахунки за транспортування часто виконуються в готівковій формі, без належного оформлення документів. А ті перевізники, які офіційно співпрацюють з великими компаніями, змушені підлаштовуватися під прийняту систему оплати і чекати виплат по кілька тижнів, а то і місяців. На ринку є компанії-перевізники, які ще не отримали оплату за минулий сезон! Тому водії, яких не влаштовує нестабільна ситуація, мігрують з компанії в компанію або зовсім залишають свої сім'ї і виїжджають працювати за кордон, що також не завжди є успішним варіантом.

Довгострокове співробітництво, яке пропонує перевізникам Кернел, будується на іншій системі. В основі партнерської програми компанії лежить три принципи, які є і основними перевагами проекту:

- Гарантований річний обсяг перевезення соняшнику
- Стабільна та своєчасна оплата
- Стабільні розцінки на перевезення.

«З вересня по червень Кернел перевозить автотранспортом від 10 000 до 15 000 тонн соняшнику на добу. Це близько 400-600 авто, які щодня розвантажуються на активи компанії. Є постачання, які здійснюються на умовах СРТ, коли наш партнер-агровиробник орендує авто самостійно і привозить нам насіння соняшнику на заводи. Але навіть враховуючи ці поставки, обсяг машин до найму нашою компанією залишається дуже значним. З урахуванням постійної потреби в автомобілях ми зацікавлені в тривалій співпраці з постачальниками послуг. Програма довгострокових контрактів дає перевізнику впевненість у майбутньому – як фінансову, так і в обсягах завантаження і окупності автотранспорту, а також можливість інвестувати в покупку нових авто, – коментує Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – Ми беремо на себе зобов'язання надавати перевізнику щоденні навантаження протягом усього року з зрозумілими і гарантованими обсягами до перевезення. На відміну від прийнятої на ринку системи оплати з затримками, наша компанія гарантує щотижневі виплати. Кожен перевізник – наш партнер, ми зацікавлені розвивати взаємовигідні відносини, тим самим розвиваючи економіку України і зберігаючи робочі місця».

Переваги партнерської програми Кернел відзначають і самі перевізники, які вже приєдналися до проекту. За їх словами, таке партнерство дає їм можливість планувати свої доходи і розвивати бізнес.

«Можливість продовжити період співпраці на весь рік – це чудова перспектива. У моєму парку 28 автомобілів для перевезення шроту та насіння соняшнику. З Програмою довгострокового співробітництва Кернел стало спокійніше – я впевнений в обсягах для завантаження цих машини. Мої водії не залишаться без роботи і я зможу забезпечити їм стабільну зарплату», – зазначає автоперевізник Анатолій Довгенко.

Серед додаткових бонусів, які приносить співпраця з Кернел – використання електронного документообігу та створення особистого кабінету перевізника в онлайн-системі для оперативного обміну заявками на перевезення, списками авто на відвантаження, рахунками на оплату та актами виконаних робіт. Також до послуг перевізників – TrackCheckBot. За допомогою смартфона можна отримати актуальні наряди і зареєструвати свій рейс, зв'язатися з диспетчером в чаті, отримати інформацію про черги в пунктах завантаження і розвантаження.

Реєстрація на участь в партнерській програмі Кернел для автоперевізників відкрита за посиланням і триватиме до кінця вересня.

Андрій Лапа посилив команду BINFIELD

Про це повідомила прес-служба компанії BINFIELD.

«Я вдячний за довіру компанії BINFIELD та можливість побудувати ефективну систему маркетингу. Досвід роботи у великих національних компаніях дав чітке розуміння, що у кожного клієнта є певні потреби та очікування, і помилка може коштувати дуже дорого. Першочерговим завданням на новому місці є ознайомлення з перевагами цього бізнесу, створення нових схем комунікацій та налагодження системної роботи. Правильна системна робота виведе компанію на новий якісний рівень», - підкреслив Андрій Лапа.

Андрій Лапа має багаторічний досвід роботи в аграрній сфері.  До цього він працював заступником керівника відділу маркетингу в компанії «Укравіт Агро», яка займається виробництвом і дистрибуцією ЗЗР та МКД.
 

Довідка:
BINFIELD - офіційний імпортер і дистриб'ютор мінеральних добрив власної марки FERTIS світових лідерів ARVI FERTIS, ACHEMA, COMPO EXPERT GmbH і холдингу GRUPA AZOTY. Працює 8 років на ринку України. 
Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігора Сікорського 8
 

 

Трансбалктермінал Кернел дотримується міжнародних стандартів GAFTA

Про це повідомляє прес-служба Кернел.

Для підприємства це дебютна зовнішня експертиза знезараження зернової продукції за правилами GAFTA. Пілотний аудит підтвердив вищий пілотаж фумігаційного процесу на терміналі.

Аудитор провів всебічну оцінку діяльності ТБТ шляхом ознайомлення з процесом фумігації (знезараження вантажу), документального оформлення та аналізу ризиків, супутніх обробці. За результатами перевірки, знезараження на терміналі здійснюється згідно зі стандартами GAFTA. Всі препарати, які використовуються в процесі, – ліцензійні, відповідають міжнародним вимогам і мають необхідну реєстрацію. Фумігацію на терміналі здійснюють висококваліфіковані співробітники, дотримуючись усіх необхідних технологічних вимог. Тому продукція Кернел потрапляє до імпортерів абсолютно безпечною.

Читайте також: Кернел очолила рейтинг найбільших агроекспортерів

«У рамках запровадження нашою компанією ефективної системи безпечності та якості харчових продуктів до нашого загального пакету сертифікатів визнання відповідності силами команди ТБТ додано ще одне міжнародне визнання безпечності виконання вимог щодо фумігації. Для компанії-експортера знезараження зерна за стандартами GAFTA, якими керуються практично всі учасники міжнародного ринку, є обов’язковою умовою при підписанні контрактів на поставку зернових культур», - зазначає Олена Богушева, провідний менеджер з управління системами якості Кернел.

«Кернел – єдина в Україні аграрна компанія, яка забезпечує цілий ряд експертиз та лабораторних досліджень продукції власними силами. На Трансбалктерміналі ми проводимо такі складні з технологічної точки зору операції, як фумігація. Це дозволяє виключити з ланцюга «поле – елеватор – фумігація – порт» зовнішні компанії, котрі надають послуги зі знезараження. Зважаючи на те, що Трансбалктермінал вкотре встановив історичний рекорд перевалки зерна – 4 млн 524 тис. тонн – ми конкуруємо зі світовими агрокомпаніями. Тому розширюючи базу сертифікатів ми тільки зміцнюємо свої лідерські позиції», - підкреслив Юрій Кізлевич, директор Трансбалктермінала.

«UKRAVIT Fіnance» оновила умови і розширила список фінансових партнерів

UKRAVIT знову дивує відсутністю витрат на фінансування на перші півроку. Фінансових партнерів більше, а ставка залишається фіксованою – 0,01%. Крім того, «UKRAVIT Fіnance» разом із Приват Банком оформлюють Гарантований платіж під 2% річних – замість стандартних 4% для інших партнерів Приват Банку.

Компанія «UKRAVIT» оновила умови програми «UKRAVIT Fіnance» та розширила список фінансових партнерів. Відтепер оформити агрокредит для придбання ЗЗР, МКД і насіння «UKRAVIT», а також послуг «Інституту здоров’я рослин» можна не лише в OTP Bank, а й у MTB Bank та Альфа Банку. 

Незмінною лишається лише процедура прийняття рішення та оформлення кредиту: 1 день на отримання попереднього рішення та 6-9 днів для видачі коштів.

Крім того, в рамках програми клієнт за один день може отримати до 500 тис. грн на придбання ЗЗР, МКД та насіння «UKRAVIT» і послуг «Інституту здоров’я рослин» під 2 % річних, оформивши Гарантований платіж від Приват Банку.

 

Кернел очолила рейтинг найбільших агроекспортерів

Історичний максимум дозволив Кернел посісти перше місце у ТОП-10 агроекспортерів країни, згідно з аналітичними даними інвестиційної компанії Dragon Capital, які опублікувала редакція тижневика «Новое время». Про це повідомила прес-служба Кернел.

«Ми експортували 6,1 млн тонн зернових і вперше стали національним рекордсменом. Основна частина обсягу продукції – 4,2 млн тонн – перевалювалася через власний термінал, решта – через термінали третіх осіб, – зазначає Євген Осипов, Генеральний директор Кернел. – Враховуючи збільшення обсягів виробництва та перевалки зернових, плануємо впродовж року наростити наші портові потужності вдвічі. Зараз фокусуємося на своєчасній реалізації етапів будівництва Трансгрейнтермінала, потім сконцентруємося на його ефективному завантаженні. Наша стратегічна ціль – до 2020 року розширити портові потужності Кернел до 8,8 млн тонн».

Читайте також: «Кернел»: еко-проекти у всіх напрямках

Втілення усіх намічених стратегічних цілей дозволить Кернел у недалекому майбутньому стати не просто лідером з експорту, а й компанією-найбільшим логістичним центром українського агробізнесу.