За активи агрохолдингу «Мрія» почався новий бій

У кінці серпня розгляд справи з компаніями Mriya Agro Holding Public Limited (Кіпр), «МІС Інвест Україна» і «САЛІК Україна» (обидві з Києва) ініціювала фінансова компанія «Інвестохіллс Веста». ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста» в госпсуді Києва зажадала скасувати реєстраційні дії стосовно компаній «Мрія Агрохолдинг», «Група компаній «Мрія Агро» і «Элагрі-Дереновка», які були проведені в 2018-2019 роках, пише Верховенство права.

Фінансовою компанією «Інвестохіллс Веста» заявлено 18 вимог немайнового характеру, а саме: три вимоги про визнання недійсними угод по трьом юридичним особам, і 15 вимог про скасування реєстраційних дій.

«Мрія Агрохолдинг» і «Група компаній «Мрія Агро» до минулого року були центральними структурами аграрного холдингу «Мрія», створеного тернопільським аграрієм Іваном Гутою і членами його сім'ї (дружиною Клавдією і синами Миколою та Андрієм).

«Мрія» активно залучала кошти західних портфельних інвесторів і банків, прикрашаючи звітність за рахунок схем перехресного фінансування та декларування платежів за товари, яких ніколи не було в реальності. У підсумку міхур лопнув в 2014 році, коли компанія допустила дефолт і виявилася не в змозі обслуговувати величезний борг, що досяг 1,3 млрд доларів. Представники родини Гут зникли за кордоном, а кредитори взяли холдинг «Мрія» під контроль.

Надалі господарство було «причесано», велика частина боргів списана, а контроль над активами «Мрії», головними з яких виявилися права оренди близько 150 тис. га землі на Західній Україні, перейшли до компанії SALIC (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company), що належить Державному інвестиційному фонду Саудівської Аравії.

Угода щодо переходу активів «Мрії» до SALIC була завершена в листопаді минулого року. Після чого придбані активи були об'єднані з вже наявни у арабів земельним банком в Україні, ставши частиною групи Continental Farmers Group з сукупним земельним банком в 195 тис га.

Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста» (до серпня 2019 р. вона називалася ФК «Веста») не мала відношення до «Мрії» до лютого 2019 року. Саме тоді компанія, підконтрольна колишньому голові Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг і екс-голови правління Альфа-банку (Україна) Андрію Волкову, купила у Фонду гарантування вкладів фізосіб за 125,074 млн грн. пул активів банку «Форум» балансовою вартістю 12,699 млрд грн. Серед них виявилися і борги «Мрії» на суму трохи більше 200 млн грн.

У травні 2019 р. ФК «Веста» стала наступником «Форуму» в процесі банкрутства ТОВ «Мрія Центр», з вимогами на суму 218 млн грн., що не давало компанії хоч якось можливості впливати на процес ліквідації боржника, який контролювали великі кредитори на чолі з The Bank of New York Mellon Corporation (тільки перед ним борг «Мрії» досяг 16 млрд грн.).

Але підопічних Волкова це не збентежило, і вже 12 серпня «Інвестохіллс Веста» звернулася із заявою в господарський суд Тернопільської області з вимогою про стягнення на її користь 5 млн євро з «осколків» «Мрії» – компаній «Новагрис», «Мрія Поділля» і «ТД «Аско». А пізніше був розгляд, учасником якого стала компанія «САЛІК Україна» – «внучка» Saudi Agricultural and Livestock Investment Company (через британську SALIC (UK) Limited).

Шанси компанії Андрія Волкова на успіх у протистоянні з арабами не надто великі, але вони все ж є. Судячи з усього, він вирішив тиснути по всіх фронтах з однією метою – створити якомога більше «паперових проблем» арабам на стартовій стадії, щоб змусити їх піти на поступки і відкупитися від настирливого опонента.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Тепер кав'ярні: Roshen запустив новий напрямок бізнесу

Кондитерська корпорація Roshen Петра Порошенка виходить в сегмент HoReCa. На початку вересня компанія відкрила першу кав'ярню, в якій відвідувачам пропонують гарячі напої та іспанські чурроси. Цю інформацію LIGA.net не заперечують в прес-службі корпорації.

Кав'ярня під назвою Nice On Cafe відкрита на базі першого фірмового магазину корпорації поблизу Київської фабрики Рошен на Проспекті Науки.

Інвестиції в проект не розголошуються. Про плани розвитку цього напряму в компанії поки не розповідають.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Європейська Бізнес Асоціація надала повноправне членство агрохолдингу МХП

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

 «МХП став повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації. Цій важливій події передувала багаторічна успішна інтеграція бізнесу холдингу на глобальному продовольчому ринку, впровадження найсучасніших технологічних та управлінських процесів на рівні найвищих європейських і світових стандартів. Тепер у співдружності із впливовою асоціацією провідних компаній ЄБА ми зможемо ще більш сприятливо впливати на розвиток аграрної галузі й економіки України в цілому», — прокоментувала Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій.

Вона додала, що членство МХП в ЄБА дозволить холдингу ділитися успішним досвідом роботи й унікальними передовими рішеннями в аграрному секторі. 

«Як лідер аграрної галузі, який є одним із великих платників податків країни, що створює найбільшу кількість робочих місць в аграрній галузі та є найбільшим експортером м'яса птиці, МХП розуміє свою відповідальність перед українським і європейським співтовариством на шляху до подальшого впровадження найкращих сучасних світових практик», — зазначила Ксенія Прожогіна та додала, що членство МХП у Європейській Бізнес Асоціації відкриває нові можливості як для самої компанії, так і для розвитку українського аграрного сектору, який стає потужним драйвером економічного зростання України.

Європейська Бізнес Асоціація заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем ведення бізнесу в Україні. Об'єднавши більш як 900 провідних українських і міжнародних компаній, ЄБА стала одним із найбільш масштабних і впливових бізнес-співтовариств України. Серед пріоритетів Асоціації — надання можливості компаніям спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату питання та поліпшувати його на користь індустрії, економіки й держави в цілому. Членство в ЄБА є свідченням дотримання високих етичних стандартів ведення бізнесу та надійного партнерства.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел підписав договір з АМПУ

Про це повідомила прес-служба Кернел.

Співробітництво передбачає реалізацію проекту з днопоглиблення з боку АМПУ  та виконання зобов’язань зі збільшення  вантажопотоку сільгосппродукції з боку ключового українського експортера – компанії Кернел. За даними АМПУ, збільшення обсягу портової перевалки до 7 млн тонн на рік принесе державі ряд переваг та сприятиме розвитку вітчизняної портової  галузі.

Договір про взаємодію між найбільшим агрохолдингом України, компанією Кернел, та Адміністрацією морських портів України було підписано 5 вересня в.о. голови АМПУ Райвісом Вецкагансом, генеральним директором Кернел Євгеном Осиповим і директором з корпоративних інвестицій Кернел Юрієм Ковальчуком. У рамках підписаної угоди, АМПУ до кінця 2020 року виконає днопоглиблення вздовж причалів №№14-17. Натомість компанія Кернел відповідально зобов’язується збільшити вантажопотік через свої портові термінали не менше ніж до 7 млн тонн на рік.

«Договір між АМПУ та Кернел – це гарний приклад державно-приватного партнерства та черговий крок системного розвитку порту Чорноморськ, яким опікується АМПУ. У цьому році ми закінчили масштабний проект з капітального днопоглиблення на підхідному каналі порту та  акваторії 1-го ковша Сухого лиману порту і одразу переходимо до розвитку акваторії в напрямку причалів №14-17 та створення необхідних для бізнесу глибин безпосередньо біля цих причалів. Реалізація проекту буде сприяти поліпшенню умов для експорту продукції українських підприємств, збільшенню суднозаходів та створенню майже 250 нових робочих місць у порту Чорноморськ», - зазначає Райвіс Вецкаганс, в.о. Голови АМПУ.

З 2008 року Кернел веде експортну діяльність на причалах №16-17 морського порту Чорноморськ. Наразі тут діє зерновий термінал Кернел – підприємство Трансбалктермінал, через який за результатами 2018-2019 маркетингового року було експортовано понад 4 млн тонн зернових. Щороку у рамках своєї діяльності підприємство сплачує до бюджетів усіх рівнів мільйони гривень податків, портових зборів, спецпослугу доступу до причалів та інші відрахування.

Сусідні причали №14-15 мають аналогічний потенціал експорту, але їхній поточний обсяг перевалки не перевищує 350 тис. тонн на рік через відсутність інфраструктури та недостатню глибину морської акваторії. Вирішення цих ключових факторів дозволило б суттєво збільшити перевалку вантажів, а держава від цього отримала б мільйони гривень у вигляді надходжень.

Зараз Кернел будує на 14-15-му причалах новий зерновий термінал потужністю 4 млн тонн, Траснгрейнтермінал, інвестуючи у проект понад 120 млн дол. Проте без поглиблення дна підприємство не зможе вантажити балкери класу «Panamax» та «Over-Panamax» до їхньої повної вантажопідйомності, а отже, досягти ефективної експлуатації потужностей. Проект реконструкції морської акваторії з боку АМПУ допоможе збільшити кількість заходів суден, підвищить дедвейт оброблюваного флоту та як результат забезпечить ріст експорту. Це в свою чергу дозволить державі отримувати додаткові надходження до бюджетів різних рівнів у вигляді податків та інших відрахувань з боку Кернел.

«Агробізнес наразі є локомотивом української економіки. З 2011 року АПК демонструє стабільний ріст обсягів поставок сільгосппродукції на світові ринки і у 2018 досяг рівня 40% у структурі загальноукраїнського експорту. Виручка, отримана завдяки експортним операціям, формує валютні надходження до бюджету України, впливає на ріст ВВП та забезпечує благополуччя країни.

Наша стратегічна мета у 2020 році – збільшити обсяг експорту зернових до 8 млн тонн за рахунок запуску нового термінала в порту Чорноморськ. Тому зараз ми максимально сфокусовані на будівництві Трансгрейнтермінала. Наступним кроком сконцентруємося на його ефективному завантаженні.

Однак реалізація таких масштабних інвестиційних проектів неможлива без сприяння держави. Сьогодні ми відчуваємо підтримку з боку АМПУ, яка конкретними технічними рішеннями допомагає досягти стратегічних цілей і держави, і бізнесу», - підкреслив Євген Осипов, генеральний директор Кернел.

Довідка:

Кернел – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію Кернел постачає до понад 80 країн світу.

У 2018 – 2019 маркетинговому році компанія вперше експортувала 6,1 млн тонн зернових, що є абсолютним рекордом серед агрокомпаній України.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел запустив партнерську програму для автоперевізників

Сьогодні ситуацію на ринку автоперевезень складно назвати стабільною. Робота з'являється сезонно, вартість перевезень зростає сплесками, і перевізники не можуть бути впевнені в тому, який буде прибуток у наступному році або навіть в наступному кварталі. Крім того, розрахунки за транспортування часто виконуються в готівковій формі, без належного оформлення документів. А ті перевізники, які офіційно співпрацюють з великими компаніями, змушені підлаштовуватися під прийняту систему оплати і чекати виплат по кілька тижнів, а то і місяців. На ринку є компанії-перевізники, які ще не отримали оплату за минулий сезон! Тому водії, яких не влаштовує нестабільна ситуація, мігрують з компанії в компанію або зовсім залишають свої сім'ї і виїжджають працювати за кордон, що також не завжди є успішним варіантом.

Довгострокове співробітництво, яке пропонує перевізникам Кернел, будується на іншій системі. В основі партнерської програми компанії лежить три принципи, які є і основними перевагами проекту:

- Гарантований річний обсяг перевезення соняшнику
- Стабільна та своєчасна оплата
- Стабільні розцінки на перевезення.

«З вересня по червень Кернел перевозить автотранспортом від 10 000 до 15 000 тонн соняшнику на добу. Це близько 400-600 авто, які щодня розвантажуються на активи компанії. Є постачання, які здійснюються на умовах СРТ, коли наш партнер-агровиробник орендує авто самостійно і привозить нам насіння соняшнику на заводи. Але навіть враховуючи ці поставки, обсяг машин до найму нашою компанією залишається дуже значним. З урахуванням постійної потреби в автомобілях ми зацікавлені в тривалій співпраці з постачальниками послуг. Програма довгострокових контрактів дає перевізнику впевненість у майбутньому – як фінансову, так і в обсягах завантаження і окупності автотранспорту, а також можливість інвестувати в покупку нових авто, – коментує Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – Ми беремо на себе зобов'язання надавати перевізнику щоденні навантаження протягом усього року з зрозумілими і гарантованими обсягами до перевезення. На відміну від прийнятої на ринку системи оплати з затримками, наша компанія гарантує щотижневі виплати. Кожен перевізник – наш партнер, ми зацікавлені розвивати взаємовигідні відносини, тим самим розвиваючи економіку України і зберігаючи робочі місця».

Переваги партнерської програми Кернел відзначають і самі перевізники, які вже приєдналися до проекту. За їх словами, таке партнерство дає їм можливість планувати свої доходи і розвивати бізнес.

«Можливість продовжити період співпраці на весь рік – це чудова перспектива. У моєму парку 28 автомобілів для перевезення шроту та насіння соняшнику. З Програмою довгострокового співробітництва Кернел стало спокійніше – я впевнений в обсягах для завантаження цих машини. Мої водії не залишаться без роботи і я зможу забезпечити їм стабільну зарплату», – зазначає автоперевізник Анатолій Довгенко.

Серед додаткових бонусів, які приносить співпраця з Кернел – використання електронного документообігу та створення особистого кабінету перевізника в онлайн-системі для оперативного обміну заявками на перевезення, списками авто на відвантаження, рахунками на оплату та актами виконаних робіт. Також до послуг перевізників – TrackCheckBot. За допомогою смартфона можна отримати актуальні наряди і зареєструвати свій рейс, зв'язатися з диспетчером в чаті, отримати інформацію про черги в пунктах завантаження і розвантаження.

Реєстрація на участь в партнерській програмі Кернел для автоперевізників відкрита за посиланням і триватиме до кінця вересня.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Андрій Лапа посилив команду BINFIELD

Про це повідомила прес-служба компанії BINFIELD.

«Я вдячний за довіру компанії BINFIELD та можливість побудувати ефективну систему маркетингу. Досвід роботи у великих національних компаніях дав чітке розуміння, що у кожного клієнта є певні потреби та очікування, і помилка може коштувати дуже дорого. Першочерговим завданням на новому місці є ознайомлення з перевагами цього бізнесу, створення нових схем комунікацій та налагодження системної роботи. Правильна системна робота виведе компанію на новий якісний рівень», - підкреслив Андрій Лапа.

Андрій Лапа має багаторічний досвід роботи в аграрній сфері.  До цього він працював заступником керівника відділу маркетингу в компанії «Укравіт Агро», яка займається виробництвом і дистрибуцією ЗЗР та МКД.
 

Довідка:
BINFIELD - офіційний імпортер і дистриб'ютор мінеральних добрив власної марки FERTIS світових лідерів ARVI FERTIS, ACHEMA, COMPO EXPERT GmbH і холдингу GRUPA AZOTY. Працює 8 років на ринку України. 
Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігора Сікорського 8
 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview