Tempo950x100

Tempo300x100

Загрози спекотного літа: контролюємо павутинного кліща

Загрози спекотного літа: контролюємо павутинного кліща

«Механізм шкодочинності кліща дуже простий: він проколює листкову поверхню культур і живиться їх клітинним соком. Внаслідок цього у рослини підвищується транспірація і порушується фотосинтез, і вона потерпає від нестачі води й неправильного обміну речовин. Ці процеси миттєво відображаються на фізичному стані культур – у них в’яне, скручується, темніє або повністю опадає листя. А зважаючи на те, що за рік кліщі можуть дати до 25 поколінь потомства, за відсутності контролю вони можуть пошкодити до 90 % врожаю», – застерігають фахівці «UKRAVIT».

Для знищення кліщів та інших шкідників у посівах сої і в плодових насадженнях вони рекомендують своєчасно застосовувати акарициди або інсекто-акарициди. Перевага останніх полягає в тому, що, окрім усіх видів кліщів, вони контролюють ще й широкий спектр інших шкідників – паросткових мух, довгоносиків, попелиць, трипсів, плодожерок, совок, клопів, квіткоїдів. Тож для боротьби із павутинним кліщем та іншими шкідниками краще застосовувати інсекто-акарицид Антикліщ Макс (піріміфос-метил, 200 г/л + піридабен, 150 г/л + ацетаміприд, 50 г/л). Завдяки поєднанню трьох діючих речовин він пригнічує метаболічні реакції шкідника, спричиняє зневоднення його організму та вражає нервову систему, внаслідок чого той гине.

Читайте також: Для зменшення втрат при обмолоті та рівномірного дозрівання: проводимо десикацію ріпака

Препарат контролює широкий спектр шкідників у посівах сої, а також у плодових і декоративних насадженнях. Він діє проти усіх стадій розвитку кліща – яйце, личинка, німфа, доросла особина, а також показує високу ефективність проти шкідників, які мають приховані етапи розвитку. Крім того, препарат сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами і може використовуватись в антирезистентних програмах захисту. 
Для отримання максимального результату особливу увагу при обприскуванні варто приділити нижній частині листків, оскільки кліщі відкладають яйця саме там. Після обприскування яйця, личинки та німфи гинуть, а імаго продовжує життєдіяльність, проте відкладає уже стерильні яйця.

Читайте також: Контроль злакових бур’янів збереже до 30 % врожаю соняшника

[[{“fid”:”638802″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false},”type”:”media”,”field_deltas”:{“1”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false}},”attributes”:{“class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”1″}}]]

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zahrozy-spekotnoho-lita-kontrolyuyemo-pavutynnoho-klishcha
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати