Заморозки знищили майбутній врожай фруктів

Навесні 2019 року абрикос та інші кісточкові культури (персик, черешня і навіть деякі сорти сливи) зацвіли раніше звичайних строків внаслідок високих температур повітря у березні. Як розповіли EastFruit фермери Одеської області, нічні заморозки в перших числах квітня сильно пошкодили квітучі в цей час сади кісточкових культур, що негативно позначиться на врожаї.

Подекуди  нічні заморозки сягали мінус 6-7 градусів за Цельсієм. А такі низькі температури є згубними для квітів кісточкових культур, адже абсолютна більшість садівників регіону як і раніше не мають сучасних систем захисту від заморозків. Крім того, холодна погода під час цвітіння перешкоджала запиленню садів бджолами, від чого значною мірою залежить хороший урожай кісточкових культур та їх якість.

За словами садівників Одеської області, найбільше постраждав урожай абрикосів. В низинах, де скупчується під час нічних заморозків холодне повітря, вони не чекають урожаю взагалі, а на пагорбах і височинах, певна надія на отримання частини врожаю як і раніше існує.

У Херсонській області також спостерігались заморозки, в результаті чого померзла частина квітучих дерев.
«Більша частина абрикосів уже розпустилася. На початку квітня був заморозок — опустилися холодні шари повітря. Вони стояли до висоти 2,5 м від землі. Тепер квітучі дерева до цієї висоти стали коричнево-бурими. Вони померзли. А верхівки живі, там бджілки гудуть. Також збереглися сорти, які потрапили під заморозок із нерозкритими квітками. Вони зараз цвітуть нормально, але знову-таки – врожай на них буде, якщо не буде знов приморозків», — розповідає агроном-консультант Агропромислової фірми «Таврія» Іван Бураков.

Читайте також: Як вітчизняне сільгосппідприємство отримало півтора мільйона гривень за втрачений врожай яблук

До речі, аналогічні проблеми спостерігаються і у сусідів України – садівників Молдови, де квітневі заморозки завдали значної шкоди врожаю черешні, абрикоса і персика. Тривожні повідомлення надходять і з Болгарії, де фермери говорять про практично повну втрату врожаю кісточкових культур в 2019 році.

«Рання весна – це завжди тривожний період для аграрія, адже часто теплі сонячні дні раптово змінюються заморозками, завдаючи значної шкоди майбутньому врожаю. Вберегти врожай, наприклад, від граду чи від заморозків практично неможливо. Буря здатна «викорчувати» насадження, що родили багато років. І ризики для аграріїв зростають, бо клімат змінюється динамічно. Зменшити негативні наслідки від несприятливих погодних умов практично неможливо. Але є шанс покрити свої збитки, завдані негодою. Застрахувавши врожай завчасно від різних подій, викликаних кліматичними, біологічними, техногенними причинами, протиправними діями та ін., в подальшому вдасться уникнути багатьох проблем та  не доведеться шукати кошти в авральному порядку. Саме агрострахування сприяє сталому розвитку агробізнесу», - зазначає директор з інновацій та розвитку "Аграрної Агенції АГРОС",  експерт страхового ринку Володимир Юдін.

За його словами, про можливість застрахувати ризики вітчизняні фермери згадують, коли зазнають великих втрат.
«Часто аграрії не знають, що таке продукт агрострахування і як він працює. Це пов’язано з неправильним розумінням ризиків. Фермер має усвідомлювати, що коли він поважає своє підприємство, то має вбачати в страхуванні важливий елемент, інвестицію у сталий розвиток бізнесу. Агрострахування направлене на уникнення втрат та отримання стабільнішого доходу», - зауважує Володимир Юдін.

Він зауважив, що сьогодні аграрії мають можливість застрахувати багаторічні насадження від кліматичних ризиків – бурі, урагану, зливи, граду, сильного вітру, заморозків, посухи тощо. При цьому страхуються як самі насадження від загибелі унаслідок описаних явищ, так і майбутній врожай від зниження кількості плодів чи ягід на гектар. У першому випадку страхова компанія відшкодує балансову вартість загиблих дерев, у другому – недоотриману виручку від різниці, на яку зменшилась запланована урожайність і валовий збір відповідно.

«Якщо унаслідок негоди аграрій отримає з кожного гектара менше, аніж планував, то страхова компанія відшкодує недоотриманий дохід від різниці, на яку зменшилась урожайність і відповідно валовий збір. Вартість страхування становить 6-10% від страхової суми, а розмір тарифу залежить від ризику та регіону. Франшиза становить 5-20%. Агровиробник самостійно обирає її розмір. Якщо вона вища – то нижча вартість страхування, і навпаки. Застрахувати насадження від загибелі можна терміном на 1 рік. Після того як стався страховий випадок, аграрій повинен сповістити про це страхову компанію», - розповідає Володимир Юдін.

Він підкреслив, що часто фермерам самостійно важко розібратися у всіх тонкощах агрострахування та обрати оптимальний страховий продукт.

«При виборі страхового партнера краще звернутися за допомогою до людей, що безпосередньо працюють на ринку страхових послуг – тобто страхових брокерів, які підбирають найбільш оптимальні умови агрострахування. Агентство Агрос працює тільки з перевіреними страховими компаніями. Наші фахівці допоможуть клієнту підібрати найбільш оптимальні умови страхування з урахуванням його побажань і, звичайно ж, фінансових можливостей. При цьому, Агентство Агрос несе відповідальність перед клієнтами за умовами укладеного договору», - зауважує Володимир Юдін.

За його словами, нарощування масштабів роботи у сільському господарстві завжди супроводжується збільшенням операційних ризиків. Тож аграрії все активніше залучають страхові компанії до захисту свого бізнесу.
«У минулому році ми співпрацювали з компанією «Дельтафрут».  Через  град сільгосппідприємство втратило значний врожай яблук та отримало 1 млн. 635 тисяч гривень страхових виплат. Це перший випадок такої масштабної виплати в Україні, пов'язаної з пошкодженням врожаю плодових дерев. Страховою компанією був повністю покритий збиток від граду, вторинних захворювань внаслідок граду, і, що найважливіше — втрати товарної якості плодів, на яку припала велика частина збитку. Наведений приклад свідчить: страхування для агробізнесу в Україні є цілком працюючим інструментом. А от як саме їм будуть користуватися українські аграрії – покаже час та погодні умови 2019 року», - підсумовує Володимир Юдін.


Довідка:
Агентство Агрос спеціалізується на одному з найскладніших видів страхування - агрострахуванні. Для українських агровиробників розроблені різні програми страхування сільськогосподарських культур, які включають в себе як страхування від окремих погодних ризиків, так і страхування комплексу таких ризиків.
Контактний телефон: 0503386703

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Пасічники та агровиробники: як знайти порозуміння?

Особливо актуальною є допомога пасічників для запилення насіннєвих посівів та ділянок гібридизації. Навіть невеликий приріст врожаю від запилення бджолами дає річний прибуток, що в 10 разів перевищує вартість прямої продукції бджільництва, повідомляє прес-служба УКАБ.

Останні роки збільшилася кількість повідомлень про отруєння бджіл пестицидами, що створює напругу між агровиробниками та бджолярами. За дослідженнями Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, смертність бджіл в Україні нижча, ніж у Європі, проте інформація про отруєння бджіл під час масового льоту й обробок полів пестицидами періодично з’являється у ЗМІ. 

Відсутність надійної і постійної комунікації – основна проблема взаємодії агровиробників та пасічників. Тому компанія Syngenta спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства, Держпродспоживслужбою, Спілкою пасічників України у лютому та березні організували серію тренінгів та круглих столів з метою попередження отруєнь бджіл. Заходи відбулися у Полтаві, Харкові та Запоріжжі. Підсумковий круглий стіл відбувся 28 березня у м. Києві за участі в. о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої, голови ДПСС Володимира Лапи, пасічників різних об’єднань, науковців, експортерів, агровиробників – компаній-членів Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

В Україні відсутні практики GBP для утримання бджіл і відповідний рівень освіти бджолярів, що досить часто призводить до загибелі чи захворювання бджіл. На цьому наголосив у своєму виступі Євген Руденко, доктор ветеринарних наук, Інститут тваринництва, НААН. Окрім того, агровиробники та пасічники не дотримуються регламентів при обробці полів засобами захисту рослин. Вчений ще раз нагадав, що категорично забороняється обробка засобами захисту рослин сільськогосподарських культур в період цвітіння і полів з квітучими бур'янами, лісосмуг навколо полів. У зонах з інтенсивним бджільництвом і поблизу населених пунктів заборонено застосування авіаобробок. Необхідно суворо дотримуватися карантинних термінів, що регламентують попередження отруєнь людей, тварин і бджіл.

Компанія Syngenta приділяє особливу увагу питанням біорізноманіття та збереження природніх ресурсів. «В усіх країнах, де працює Syngenta, ми опікуємося питаннями екології, безпеки навколишнього середовища та безпеки праці, - повідомив Крістіан Шлаттер, начальник відділу захисту насіння компанії «Сингента» в Україні, Казахстані, Білорусі. - Ми прикладаємо надзвичайних зусиль для активного залучення усіх зацікавлених сторін  для досягнення спільної мети: забезпечити людство продовольством та зберегти природні ресурси. Тільки за останні 15 років Syngenta ініціювала 4 глобальні програми по збереженню здоров’я комах-запилювачів».

Однією з них є програма Operation  Pollinator - масштабна ініціатива Syngenta, яка допомагає відновити популяції бджіл-запилювачів у різних кліматичних зонах Європи та Північної Америки. Метою програми є збільшення площ вирощування нектароносних квітів на некультивованих ділянках, що забезпечує кормову базу для корисних комах. Окрім збереження та відновлення життєво важливих популяцій запилювачів, Operation Pollinator забезпечує сталість ареалу для проживання малих ссавців і птахів. Програма реалізується у співпраці з ключовими зацікавленими сторонами, в тому числі і з науковими інституціями. Syngenta зі свого боку надає агрономічні знання та ресурси.

«Щодо ініціатив в Україні, то ми дуже вдячні за підтримку Міністерству аграрної політики та продовольства України та дякуємо Інституту тваринництва НААН за плідну та результативну співпрацю. Ми вважаємо, що професійна освіта, зважений експертний підхід до питань здоров’я бджіл, налагодження ефективної комунікації між бджолярами, державними органами та бізнесом, є ключовим фактором успіху та досягнення ще кращих результатів», - додав Крістіан Шлаттер, начальник відділу захисту насіння компанії «Сингента» в Україні, Казахстані, Білорусі

Представники компаній-членів Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» поділилися своїм досвідом налагодження співпраці з бджолярами. Василь Мартюк, керівник соціально-інвестиційного відділу у МРІЯ Агрохолдинг розповів про допомогу при створенні 11 кооперативів пасічників на Тернопільщині. Леся Розметанюк, інженер з охорони навколишнього середовища, компанії Goodvalley поділилася інформацією про підписаний меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з пасічниками Прикарпаття та напрацюваннями у цій сфері.

 Довідково. Виробництво меду в Україні в основному зосереджено в господарствах населення – 98% і лише 2% виробляється зареєстрованими суб’єктами господарювання.

За даними FAO, Україна входить до трійки світових експортерів меду після Китаю і Аргентини. Імпортерами традиційно виступають Європейський Союз та США. За останні два роки Україна відкрила експортні ринки до Ізраїлю, Марокко та Швейцарії. У ціновому сегменті Україна конкурує з Китаєм, Індією, Аргентиною тощо.

Зниження ціни на мед на світовому ринку у 2018 році негативно позначилося на експорті меду з України. За результатами 2018 року експорт меду з України впав майже на третину (27%) на 18,4 тис. т і сягнув позначки 49,4 тис. т. Основними причинами падіння експорту стало скорочення поставок до країн Європи (на 10,5 тис. т) і США (9,3 тис. т) – за результатами січня-листопада 2018 порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Український мед експортують в основному у бочках, а ціна за такий продукт у 2018 році становила 2 дол США/кг. Окрім того, біля 90% українського меду виробляється з соняшнику, що не дозволяє використати ті сучасні споживацькі тренди, що панують на ринках Європи та можуть принести експортерам додаткову виручку. Для того щоб виходити на нові ринки, експортерам не вистачає видового різноманіття продукції: немає достатніх товарних партій акації, липи та інших сортів. Дуже повільно розвивається фасована та брендована продукція.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Чистота - запорука доходу: як заробляти на вирощуванні органічних ягід

В умовах України добре плодоносить полуниця, малина, смородина та інші менш популярні у виробників ягідні культури, пише Pro-Consulting .

І якщо в минулі роки вирощені в Україні ягоди споживалися в основному на внутрішньому ринку, то останнім часом все чіткіше стала проявлятись тенденція до збільшення їх експорту. Очікується, що через п'ять років грошовий обсяг поставок ягід за кордон збільшиться в три рази в порівнянні з обсягом 2017 року, і це не може не приваблювати інвесторів в ягідний бізнес.

Але ще вигідніше вирощувати екологічно чисті органічні ягоди. Так, це досить трудомісткий процес, але зате дохід від нього можна отримати значно більший. Наприклад, торішні ціни на органічну малину в Україні були в три рази вище, ніж на конвенційну. Світовий ринок органіки сьогодні становить близько $ 90 млрд, а сегмент ягід на ньому росте на 10-15% в рік. Отримати свою частку від цього перспективного ринку можна створивши ягідне господарство за бізнес-планом Pro-Consulting.

Проектом передбачено культивування органічної малини, полуниці і смородини на площі 15 гектарів. Найважливішим елементом плану є правильний вибір ділянки. Її ґрунт повинен мати оптимальний склад для вирощування зазначених ягід і низький рівень забрудненості хімікатами.

Не менш прискіпливо необхідно підійти і до обробки, заморозки і зберігання зібраного врожаю. У виробничих приміщеннях не повинно бути сторонніх запахів і можливості проникнення забруднюючих речовин, паразитів, комах, птахів і тварин. Задіяний персонал повинен бути навченим роботі з органічною продукцією і регламенту використання обладнання.

У структурі інвестицій найбільшу частку займає закупівля саджанців - 45%, на другому місці - проведення підготовчих робіт - 22%, на третьому - закупівля техніки та обладнання - 19%. Так як в перший рік господарство не отримає врожаю, то на фінансування його функціонування протягом цього періоду буде потрібно 14% від загального обсягу витрат.

Всі вкладені в організацію органічного ягідного виробництва кошти повернуться до інвестора у вигляді прибутку протягом п'яти з невеликим років (61,3 місяці) з урахуванням дисконту.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як обрати якісне насіння

Однак під час вибору варто пам’ятати, що на ринку чимало неякісного насіння. Придбавши такий посівний матеріал, господарі ризикують не тільки майбутнім урожаєм і красою клумб, а й здоров’ям свого саду та городу. Адже з неякісним насінням у ґрунт можуть потрапити і хвороби рослин, від яких позбутися буде непросто.

Щоб ваш час, сили та гроші не були витрачені даремно, будьте пильними та зверніть увагу на кілька порад:

- не купуйте насіння невідомих виробників - обирайте фірму, що дорожить своєю репутацією;

- відмовтеся від придбання насіння на стихійних ринках, робіть це тільки в спеціалізованих магазинах.

Як зорієнтуватися серед ряду яскравих упаковок, на що саме необхідно звернути увагу?

Насамперед пакет з насінням, яке ви маєте намір придбати, повинен бути з міцного якісного паперу та мати охайну склейку та чіткий текст. Пам’ятайте, що якість насіння не залежить від яскравості картинки чи вишуканості назви на упаковці.

Вас має насторожити відсутність на пакеті наступної інформації: про виробника насіння – назви країни, фірми, підприємця тощо; назви і товарного знаку, юридичної адреси, де пакувалося насіння; даних про культуру, сорт (гібрид); масу (грами) або кількість насінин в пакеті; номер насіннєвої партії; рік урожаю; схожість; документ на насіння (назва, №); короткої інформації про культуру (опис сорту чи гібриду, поради щодо вирощування).

Також варто перевірити в продавця наявність супровідних документів, що засвідчують сортові та посівні якості партій насіння, - довідок про сортові та посівні якості насіння відповідно до ДСТУ 6006:2008. Супровідні документи повинні зберігатися за місцем здійснення торгівлі та надаватися споживачеві на його вимогу.

Рекомендуємо зберігати розрахунковий документ (фіскальний чек) на придбаний товар та упаковки з-під використаного насіння (важливо при розкритті упаковки не пошкодити місце, на якому вказаний номер партії). Маючи їх, можна відстоювати свої права споживача у разі придбання неякісного насіння.

Джерело: прес-служба Держпродспоживслужби

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Рентабельний бізнес: вирощування люцерни сулить гарний прибуток

Ця цінна бобова культура є прекрасним кормом для сільськогосподарських тварин. Два кілограми люцернового сіна прирівнюються за поживністю до кілограма вівса. Крім того, люцерна, як і всі бобові, може бути прекрасним сидератом, який збагатить ґрунт азотом, пише pro-consulting.ua.

Коріння цієї рослини йдуть в землю на кілька метрів, тому люцерна добуде собі воду навіть в посушливих регіонах, однак при застосуванні поливу її врожайність зростає вдвічі.

Люцерну вирощують навіть в пустелях Аравійського півострова, але чомусь в Україні їй приділяють незаслужено мало уваги.

Інвестувавши в виробництво люцерни в нашій країні, можна зайняти вільну рентабельну нішу бізнесу, попутно відновивши продуктивність збіднених ґрунтів.

Аналітиками Pro-Consulting підготовлений бізнес-план вирощування люцерни на площі 1,5 тис. гектарів. Застосування сортів насіння Серафима дозволить щорічно одержувати 100 тис. тонн цінної зеленої біомаси. Після сушіння з неї вийде близько 25 тис. тонн сіна, яке буде пресувати в тюки по 20 кг і поставлятися на експорт.

Для вирощування люцерни найбільш підходять ґрунтово-кліматичні умови південного сходу України - Дніпропетровська, Запорізька області. Там же недалеко розташовані і українські порти, через які отримане сіно відправлятиметься на ринки арабських країн, які гостро потребують кормів для худоби.

Вже на другий рік з моменту початку реалізації бізнес-плану виручка від продажу люцерни перевищить 1 млн доларів США, що дозволить покрити всі витрати на організацію підприємства. На третій рік грошовий обсяг продажів подвоїться і буде залишатися стабільним протягом наступних трьох років.

Після закінчення циклу життя люцерни, поле можна буде знову засіяти, витративши малу частину отриманих доходів. А можна перейти і на іншу культуру, оскільки ґрунт після люцерни буде рясно збагачена азотом та іншими поживними речовинами, а люцерною засіяти нову збіднену ділянку. Таким чином інвестор зможе одночасно збільшувати свій капітал і підвищувати продуктивність землі.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

"Sеmelita висіваєш – гарне колосіння маєш!"

Слід розуміти, що  складові якості зерна (схожість, вологість, забрудненість) а також наявність патогенної інфекції, значною мірою залежать від якісної травмобезпечної «лагідної» очистки  насіння. Чому це важливо? Бо травмування насіння знижує його польову схожість на 15 — 30 %. При висіванні насіння, в якому механічно пошкоджено 10 % маси, врожайність знижується більш як на 1 ц/га. Пошкодження оболонки зерна призводить до глибоких фізіологічних змін у зернині, втрат поживних речовин, порушення обмінних процесів, що різко послаблює ріст проростків. Дослідні дані свідчать, що травмування ендосперму насінини пшениці знижує продуктивність рослини на 10 — 20 %, зародка на 27 — 44 %.

Крім того, пошкодження насіння знижує його посівні якості при зберіганні. Так, через 8 міс. після збирання енергія проростання пошкоджених насінин знижується на 30 - 40 %, а лабораторна схожість на 62 - 89 %.

Травмоване насіння сільськогосподарських культур є повноцінним живильним середовищем (субстратом) для різноманітної мікрофлори (гриби, бактерії, мікоплазми, віруси).

Читайте також: Компанія Vitagro Partner розширює асортимент продукції торгової марки Semelita

Найбільш шкодочинними на зернових культурах є гриби родів Fusarium, Aspergillus, Alternaria. До речі, візуальний аналіз партій зерна не дає об’єктивної оцінки ситуації, оскільки часто має місце прихована інфекція. Порушення умов збирання та зберігання призводить до контамінації зерна пліснявими грибами (Aspergillus та Penicillium), при цьому відбувається накопичення токсинів та значно погіршуються посівні якості, що призводить до пригнічення росту і розвитку рослин.

Отже, при виборі виробника насіння, господарю бажано поцікавитись: - а яке саме обладнання використовується при очистці насіння? Чи це насіння власного виробництва, чи перекуплене (без «роду-племені»)? Чи має довіру (позитивні відгуки) на ринку торгова марка виробника?

Наприклад, на сьогодні однією з найпопулярніших і успішних на ринку насіння є торгова марка SEMELITA. Це власна торгова марка Агрохімічної компанії Vitagro Partner, що пропонує українським аграріям сучасні сорти європейських та канадських оригінаторів, насіння з найкращими посівними якостями, апробовані та адаптовані до природно-кліматичних умов України на власних полях «Агрокомпанії 2004», що входить до ГК Vitagro.

Процес вирощування насіннєвих посівів відбувається під постійним наглядом агрономів із суворим дотриманням технологій. SEMELITA – це ще й власний насіннєвий завод, який обладнаний устаткуванням всесвітньо відомої фірми Cimbria. Це обладнання дозволяє запобігти травмуванню насіння починаючи з  первинної очистки. Посівний матеріал проходить три ступені очистки, калібрування та сортування. Насіння з різною питомою вагою та уражене хворобами відокремлюють. Крім того, посівні якості готової продукції контролюють в два етапи у власній насіннєвій лабораторії.

Довіряйте тим, хто заслужив цю довіру.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview