Мови

Зберігання зерна в «ямі»: в Австралії протестували підземні зерносховища

20 червня 12:45
Такий дешевий і надійний метод зберігання може використовуватись для зберігання зерна для фуражних цілей, а також товарного зерна при «нецікавою» закупівельною ціною

Поділитися

Департамент сільського господарства і продовольства Австралії провів три випробування підземних сховищ зерна ємністю відповідно 5, 50 і 120 т зерна.

«Після зберігання протягом трьох з половиною років зерно зберегло високу схожість та енергію проростання. Показники природного убутку були в нормі, пошкоджень шкідливими комахами і мікроорганізмами не відзначалося. Збережений такий спосіб урожай цілком можна було використовувати як на насіння, так і на харчові цілі», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з досвіду деяких фермерів Західної Австралії, зберігати зерно в ямах можна і набагато більший термін — до 11 років.

«Такий дешевий і надійний метод зберігання вони використовують для зберігання зерна для фуражних цілей, а також товарного зерна при «нецікавою» закупівельною ціною», — інформує видання.

Зберігання зерна в «ямі» обходиться дешево і влаштовується просто. Відсутність доступу повітря й вологи захищає зерно від пошкодження комахами та пліснявими грибами.

«Тому його можна розглядати як перспективний спосіб довгострокового зберігання зерна для невеликих фермерських господарств у степових регіонах України», — пише «Інфоіндустрія».

За матеріалами видання «Інфоіндустрія»

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...