Зеленський підписав закон про штрафи за перевантажені фури

Про це повідомляє фіційний портал Верховної Ради України.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю направлений на попередження передчасного руйнування автомобільних доріг перевантаженими транспортними засобами.

Так, ухвалення закону, як очікують його ініціатори, дозволить законодавчо закріпити можливість фіксації порушень, пов’язаних з відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов та режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень чи документу про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, в автоматичному режимі в порядку, установленому Кабінетом міністрів України.

Проектом закону передбачається, що за:

перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу накладається штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 10% до 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу – штраф у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу – штраф у розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Крім того, Глава держави підписав закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду".

Документ унормовує в бюджетному законодавстві питання розширення ресурсного забезпечення будівництва та ремонту доріг, базові засади якого закладено в законі "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю".

Закон закріплює у Бюджетному кодексі України спрямування на заходи, що фінансуються з державного дорожнього фонду, зокрема 50% надходжень від адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт у частині перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм та 50% – від адміністративних штрафів за порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами.

Набрання законом чинності дозволить залучити додаткові ресурси для фінансування дорожнього господарства та заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українці цьогоріч купували ягоди за рекордно високою ціною

Фахівці «Інфо-Шувар» показали, як відрізнялись ціни на найбільш популярні види продукції від 3-х попередніх років на найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у Львові.

За рік через майданчик «Шувару» було продано понад 8 тис. тонн свіжої ягоди вітчизняного виробництва. Не дивлячись на досить непростий рік, обсяги реалізації ягід на «Шуварі» за рік зросли на 15% і відбулось це виключно за рахунок збільшення об’ємів вітчизняної ягоди.

динаміка цін на ягоду
Погодний фактор мав великий негативний вплив на врожай поточного сезону. Недобір ягоди відчувався досить гостро у всіх регіонах України, а українці купували цю продукції за рекордно високою ціною. Винятком можна назвати хіба що лохину, вона стала єдиною ягодою, яка коштувала дешевше , ніж рік тому. Всі інші ягоди подорожчали в середньому в 1,5-2 рази. Рекордсменом за зростанням ціни стала малина. В 2019 році фермери продавали іі в 2,5 рази дорожче.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ажіотаж на українському ринку картоплі триває

Ажіотаж на українському ринку картоплі, на жаль, триває. В середині поточного тижня українські фермери, незважаючи на прибирання, що триває, почали стримувати продаж продукції, що призвело до зростання середніх та мінімальних цін. А вже до п'ятниці, були підвищені і максимальні відпускні ціни на картоплю, перевищивши психологічний поріг в 10 грн/кг (41 цент США за кг), пише EastFruit.

На оптових ринках за картоплею, що продається за мінімальною ціною, шикуються черги оптових покупців. Роздрібні продавці також активно підвищують ціну, особливо приділяючи увагу сортам, які, нібито, мають преміальні властивості.

Сьогодні українськаі картопляри вже не погоджуються продавати картоплю дешевше 9 і навіть 10 грн/кг, а багато хто з них оголосили ціну в 12 грн/кг (49 центів за кг) на якісну картоплю, що відвантажується з господарств. Правда, самі ж фермери зізнаються, що бажаючих купити картоплю по такій ціні не дуже багато. Хоча на оптових ринках України ця ціна вже стала звичною до кінця тижня.

На цьому тлі дуже цікавим явищем стало підвищення цін на картоплю імпортерами. Якщо ще в середині тижня, так звана, білоруська картопля (дуже часто, насправді, це була реекспортована картопля з Росії), рідко пропонувався оптом дорожче 8,5 грн/кг (35 центів за кг), то вже в п'ятницю з'явилися пропозиції цієї продукції по 10 і навіть 11 грн/кг (41-45 центів США за кг).

А ось ціни на картоплю в Росії мали тенденцію до зниження, так як прибирання продукції там триває, а врожай, на думку учасників ринку, набагато вище, ніж в 2018 році. Таким чином, ажіотажний попит на українську картоплю серед споживачів, дозволяє дуже добре заробляти посередникам і постачальникам російського картоплі.

Трейдери, яким вигідний картопляний ажіотаж, грають на підвищення, розповідаючи про те, що в українських селах зовсім вже немає картоплі. І це, частково, правда. Врожайність картоплі в цьому році у населення багатьох регіонів, дійсно була нижче, ніж зазвичай. Однак площі під картоплею дещо розширилися, що, частково, компенсувало зниження врожайності. Головна ж проблема та ж - ажіотаж. Ціни ростуть, населення не поспішає розлучатися з картоплею, чекаючи, що ціни будуть рости і далі.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні очікуються заморозки

Про це УНН повідомили у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Попередження про погіршення погодних умов. 23 вересня на півночі Лівобережжя на поверхні грунту заморозки 0-3° (І рівень небезпечності). Вночі 24 вересня заморозки у повітрі 0-2° (сильні заморозки, II рівень небезпечності)" - йдеться в повідомленні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Обласні ради виступають проти продажу української землі іноземцям

Минулого тижня одразу три обласні ради: Одеська, Хмельницька та Херсонська ухвалили звернення до Президента України з проханням відтермінувати введення ринку землі в Україні та заборонити її продаж іноземцям та іноземним кампаніям. Також депутати закликають Президента ініціювати всеукраїнський референдум з цього питання, повідомляє прес-служба ВАР.

Аналогічні звернення також ухвалили більше 20 міських, районних, сільських та селищних рад по всій території України.

Ініціатором прийняття звернень виступила ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

У зверненнях депутати підкреслюють, що земля має бути ресурсом розвитку саме українського народу, а не об’єктом наживи для іноземних спекулянтів та олігархів, зокрема росіян та кремлівської кліки, представники якої вже давно обзавелися паспортами країн ЄС, Великої Британії та США!

«Одним з найважливіших питань, яке хвилює нас, аграріїв та всіх жителів є чи стануть українці наймитами на власній землі, чи продовжать і далі в Україні рости земельні латифундії?», - йдеться у тексті звернень.

Депутати місцевих рад закликають Президента України ініціювати широке громадське обговорення покрокового запровадження ринку землі із обов’язковим залученням аграріїв.

Також у зверненнях пропонується ініціювати проведення всеукраїнського референдуму щодо запровадження і Україні ринку землі с/г призначення. В тому числі щодо заборони іноземцям прямо чи опосередковано набувати у власність українську землю.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел відправив партію соняшникового шроту в Китай

Про це повідомляє прес-служба Кернел.

"Кернел відвантажив до Китаю 63 350 тонн соняшникового шроту. Після 29 днів переходу судно M/V YANGTZE XING HUA з дедвейтом 80 тис. тонн дісталося порту призначення Machong.

Цілий тиждень тривало вивантаження шроту із семи максимально завантажених трюмі. Чотири крани цілодобово наповнювали безліч підготовленого наземного транспорту, щоб перемістити шрот до портових складів", – ідеться в повідомленні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview