Золотий горішок: в Україні можна одержувати гарні врожаї фундука

Про це повідомляє прес-служба Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

"Для отримання кращих врожаїв необхідно дотримуватися простих правил агротехніки", – поясняє Олександр Балабак, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу генетики, селекції та репродуктивної біології рослин Національного дендропарку «Софіївка» НАН України.

Олександр Балабак представив джерела вихідного селекційного матеріалу та види розсадників, а також сорти горіхоплідних, що занесені до Державного реєстру сортів України.

"Щодо технології, починати треба з ґрунту. Кращі варіанти - різні чорноземи та сірі лісові ґрунти. Не любить фундук піщаних, заболочених і засолених ґрунтів. Кислу землю бажано вапнувати. Кущі непогано ростуть під природним задернінням, але відгукуються з вдячністю на регулярну оранку", - додає Олександр Балабак.

Час посадки саджанців – осінь, кінець жовтня. Саджанці фундука відрізняються коротким періодом спокою. Важливо обирати ефективні способи та схеми висаджування садивного матеріалу. Варіанти розташування кущів залежать від їх розмірів, схильності до утворення порослі.

Ще один відповідальний етап - обрізка та формування конструкцій насаджень фундука. Важливо правильно проріджувати кущ, знати, які пагони залишати, які видаляти, та в який час найкраще робити обрізку. Щодо збору врожаю: коли горіх сам випадає з обгортки, він готовий. Оптимальний час - плюски тільки почали міняти забарвлення. Якщо потрясти кущ, горішок впаде.

Спочатку горіхи складують у сухому приміщенні разом з обгортками. Коли шкаралупа придбає коричневе забарвлення, горіхи перебирають і очищають від обгорток. Досушують при кімнатній температурі, розклавши тонким шаром. Якщо горішки видають характерний звук, вони вже готові. На зберігання їх поміщають в паперові або тканинні мішки.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ціни на нерафіновану соняшникову олію в Україні знизилися до 10-річного мінімуму

Про це пише «АПК-Інформ».

Станом на 20 вересня ціни попиту на нерафіновану соняшникову олію на експортному ринку озвучуються в основному не вище $ 660 за тонну на умовах FOB (з поставкою в листопаді-грудні) проти $ 685 тижнем раніше.
 
Варто зазначити, що такі низькі експортні ціни на продукт в останній раз на українському ринку спостерігалися в березні 2009 р.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вчені вивели «фрукт нового покоління»

Фахівці компанії IFO, яка спеціалізується на дослідженні та розробці сортів та підщепи яблуні та груші успішно вивели новий ранній сорт яблука - HC2-1, який вже вирощується у Франції, пише Інфо-Шувар.

"HC2-1 - це високопродуктивний сорт. Плоди дозрівають до кінця серпня і добре зберігаються. Яблуко дуже соковите, солодке та, водночас, незвичне на смак, гарно хрустить та має унікальне забарвлення рожево-червоного відтінку. Ми впевнені, що ця новинка буде цікавою як для споживачів, так і для виробників”, -  розповідає Фіона Девідсон, представник компанії-селекціонера.

За словами експерта, сорт HC2-1 вже був офіційно представлений великій міжнародній групі виробників із США, Мексики, Чилі, Південної Африки, Австралії, Нової Зеландії та Німеччини і є всі підстави вважати, що це яблуко “нового покоління” вже найближчим часом успішно завоює ринок.

"Ми відразу зрозуміли, що знайшли щось дуже особливе, коли вперше побачили ці яблука у саду. Всі інші сорти здавалися скучними поруч із HC2-1, ми ніколи раніше не бачили яблук із настільки інтенсивним та яскравим кольором”, - розповідає Арно де Пуенуф, представник французької компанії-виробника.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Купити чи спекти: скільки коштуватиме хліб, виготовлений у домашніх умовах

Чимало людей, аби зекономити, беруться пекти самі, пише газета Експрес.Чи справді це дешевше?

У найближчому супермаркеті купуємо 1 кг борошна вищого гатунку (8,5 грн), маленьку, 42-грамову пачку дріжджів (2,5 грн), 1 кг солі (6,5 грн), вода з автомата (1 літр — 70 копійок).

Найпростіший рецепт білого хліба включає в себе борошно пшеничне — 3 склянки, дріжджі — чверть чайної ложки, сіль — півтори чайної ложки, вода —1,5 склянки. Три 250-грамові склянки борошна (на 6,37 гривні), 10 грамів дріжджів (на 62 копійки), 15 грамів солі (10 копійок), півтори склянки води (26 копійок). Хліб пікся півтори години.

Готовий буханець заважив на 724 грами. Коштував він 7 гривень 36 копійок (якщо не враховувати витраченого на приготування газу).

Для порівняння, у магазині ціна 700-грамової хлібини — не менш як 12 гривень. Отже, якщо є вільний час і натхнення — пекти самому вдома вигідно.

"У структурі собівартості буханця борошно займає 40%.  Є ряд факторів, які впливають на його ціну, — каже Іван Стефанишин, експерт  із сільськогосподарських питань. — Цього року це не так низький урожай, як проблеми з його якістю. Пшениця вродила трохи гірше через погодні умови, які склалися влітку та навесні. І якщо ціна пшениці зростатиме (хоча нині є тенденція до її зниження), то підвищуватиметься й ціна борошна,  а отже, і хліба.

Курс долара також впливає на ціну, бо деякі складники закуповують за кордоном. Дорожчають бензин, елекроенергія, комунальні послуги — усі ці чинники впливають на ціноутворення продуктів. Загалом, за моїми  підрахунками, ціна хліба може може підвищитися максимум на 10%".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.

В українських закромах поменшали запаси пшениці

Про це повідомила Державна служба статистики України, пише АПК-Інформ.

Зокрема, до звітної дати в наявності були 14,965 млн. тонн пшениці (-10,8% до показника на 1 вересня 2017 р.), 1,943 млн. тонн кукурудзи на зерно (+20,8%), 2,98 млн. тонн ячменю (-8,7%), 207 тис. тонн жита (-15,5%), а також 1,835 млн. тонн насіння соняшнику (перевищення в 2,7 рази).

За даними Держстату, безпосередньо в аграрних підприємствах на звітну дату зберігалося 12,812 млн. тонн сільгоспкультур, а на підприємствах, що здійснюють переробку та зберігання, – 8,181 млн. тонн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Відродити тваринництво можна тільки за допомогою аграрної науки

Про це заявив президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало в рамках Дня фермера, що пройшов на базі в ДП ДГ «Шевченківське» на Київщині, передає прес-служба НААН.

Він нагадав, що галузь зазнала величезних втрат за роки незалежності, зменшивши кількість поголів’я ВРХ у 5 разів, курей – у 4 рази, свиней – у 3 рази, овець — у 6,5 разу. «Сьогодні уряд абсолютно правильно пропонує робити ставку на фермерство. За умови підтримки з боку держави та в плідній співпраці з наукою фермери можуть створювати малі та середні ферми, відновлюючи потенціал галузі», — сказав Ярослав Гадзало.

Він додав, що на сьогодні 49 установ у структурі НААН мають статус племзаводів. У системі академії поголів’я ВРХ налічує 35 тис., корів — 15 тис., серед яких 60% є племінними.

Попри АЧС, поголів’я свиней становить 102% порівняно з минулим роком і налічує 22 тис. голів. Щороку НААН реалізує до 3 тисяч племінного молодняка ВРХ та понад 10 тис. поголів’я поросят, овець та інших тварин. Одним із лідерів є ДП ДГ «Шевченківське», де цього року наблизилися до 8 тисяч літрів молока надоїв. «Ми зробили ставку на покращення властивостей вітчизняного поголів’я: воно витримує кліматичні умови, адаптоване до умов вирощування й утримання. Годі шукати кращого», — закликав президент НААН.

Крім того, науково-конструкторські центри академії розробляють міні-ферми для подальшого постачання в дослідні господарства: «Це наше ноу-хау, аби наука і виробництво рухалися разом. Сьогодні ми ставимо завдання перед науковими центрами – вести авторський супровід фермерів, як це роблять іноземні компанії».

Довідка: ДП ДГ «Шевченківське» має 3956 га земельного банку та спеціалізується на виробництві рослинницької і тваринницької продукції, в тому числі елітного та репродуктивного насіння. Господарство об’єднує 4 підрозділи, елеватор, понад 40 дослідних ділянок науки, молочні та свиноферми, сучасний парк сільгосптехніки.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview