фокусуйся на головному
Опубліковано наAgroReview(https://agroreview.com)

#Новини

Головна / Новини / У Президента просять навести порядок у сфері земельних відносин

У Президента просять навести порядок у сфері земельних відносин

18 грудня 15:30
Профільний комітет і Верховна рада України повинні розглянути законопроект №7363, внесений Президентом України, що передбачає наведення порядку в сфері земельних відносин.

Про це під час засідання погоджувальної ради заявила народний депутат України від фракції БПП, представник Президента України Ірина Луценко, передає УНН. [1]

"Закликаю парламентський Комітет аграрної політики розглянути законопроект в сфері земельної реформи, внесений Президентом України №7363. Він наводить порядок у сфері земельних відносин, в тому числі пропонує боротьбу з корупційними схемами при використанні державних і комунальних земель. Дає можливість управляти земельними ресурсами - передати об'єднаним територіальним громадам в комунальне майно державні землі, як додатковий ресурс для наповнення бюджетів бюджетом місцевих громад і дати їм можливість додатково розвиватися", - розповіла І.Луценко.

Нагадаємо, проект закону України №7363 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств та деконцентрації повноважень в сфері земельних відносин" був внесений до парламенту 6 грудня 2017 року.

Посилання: 
https://agroreview.com/news/u-prezydenta-prosyat-navesty-poryadok-u-sferi-zemelnyh-vidnosyn