ТОП-3 корів-рекордисток з найвищою життєвою продуктивністю

ТОП-3 корів-рекордисток з найвищою життєвою продуктивністю
Фото: з відкритих джерел

Побутує думка, що в Україні високопродуктивні корови не живуть довго в стаді. Буквально 2-3 лактації і все. Однак грамотна організація умов утримання, комфорту тварин, ветеринарного догляду за ними доводить те, що в Україні можна утримувати корів-рекордисток, які готові змагатися зі світовими лідерками. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.

Цього року АВМ започаткували нову номінацію у конкурсі «Молочні рекорди України» — «Найвища пожиттєва продуктивність»: шукаємо корівок, які живуть і продовжують працювати в стаді понад 8−10 лактацій, при цьому дають рекордні надої.

Результати конкурсу оголосили під час XIV Міжнародного молочного конгресу. Цього року переможницями стали три корівки з двох господарств:

перша — Бекманія з ТОВ «Агрофірма „Пісчанська“», Харківська обл., 11 лактацій, 119 811 кг молока;
друга та третя — Жакетка і Боева — це дві корівки одного і того самого підприємства, СТОВ «Промінь», Миколаївська обл., 9 лактацій, 99 636 кг молока та 7 лактацій, 95 533 кг молока відповідно.

«Віримо в те, що в Україні є ще багато господарств, які мають схожі досягнення. Сподіваємося наступного року нагороджувати вже не ТОП-3, а ТОП-10 корівок-рекордисток, які дали більше 200 т молока. Тому всіх запрошуємо брати участь. Впевнені, що дотягнемося скоро і до рекорду США, чия корівка-рекордистка дала понад 300 т молока», — зазначила під час нагородження Ганна Лавренюк, генеральний директор АВМ.

384.png

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/publication/ratings/top-3-koriv-rekordystok-z-nayvyshchoyu-zhyttyevoyu-produktyvnistyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати