Премьер Алексей Гончарук написал заявление об отставке

Премьер Алексей Гончарук написал заявление об отставке

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я прийшов на посаду – виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент», – написав він.

Він також зазначив, що останні 4 місяці команда президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась. Гончарук підбив підсумки своєї діяльності у Кабміні.

1. Підготували нашу газотранспортну систему до переходу на європейські правила, що дозволило підписати новий транзитний договір та знизити платіжку за опалення для більшості українців до 30%.

2. Перезавантажили топ-керівництво органів державної влади.

3. Успішно провели перемовини з Міжнародним валютним фондом та досягли домовленості про угоду на робочому рівні.

4. Все це дозволило Україні значно покращити свої позиції в міжнародних рейтингах і вдвічі зменшити вартість гривневих запозичень. З 18% до 9%.

Прем’єр запевняє, що його уряд «підготував серйозний фундамент для розвитку країни у 20-му році».

«Наступного тижня ми запускаємо перші державні онлайн-сервіси, що назавжди спростять життя людей. Це перший, але далеко не останній крок. З 1 лютого запуститься програма доступного кредитування для підприємців — 5/7/9%, а вже восени нашою метою є іпотека під 11-12%. З 1 березня ми запустимо програму «Велике будівництво», що дозволить нам відремонтувати та побудувати понад 4000 км доріг, якісно оновити 100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів та 200 приймальних відділень», – розповів Гончарук.

Він також додав, що ухвалено програму медичних гарантії. З 1 квітня держава повністю буде компенсувати витрати на пологи, лікування інсульту, інфаркту та розширено програму «Доступні ліки» до якої включено інсулін.

«Підготували до запуску приватизації понад 500 збиткових не стратегічних підприємств, а це додаткові ~12 млрд грн до держбюджету. Уряд не буде більше переплачувати по зовнішнім та внутрішнім зобов’язанням. За останній місяць ми залучали ресурси по 2.22% в євро і 9,88% в гривні. Це найкращий показник за 10 останніх років і важливий фактор для зростання всієї економіки країни», — продовжив прем’єр.

«Сегмент за сегментом, ринок за ринком — поступово ми перезапускаємо всю економіку!» – наголосив Гончарук.

Також прем’єр прокоментував «злив» так званих «плівок Гончарука».

«В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда», – написав він.

Гончарук зазначив, що вважає президента Володимира Зеленського «взірцем відвертості та порядності».

«Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, що змінює країну», – написав прем’єр.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/ru/content/premer-aleksej-honcharuk-napysal-zayavlenye-ob-otstavke
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати