Tempo950x100

Tempo300x100

Молочна ферма окупиться за 7 років

Молочна ферма окупиться за 7 років

Дана трансформація виражається в скороченні поголів’я ВРХ з одночасним збільшенням його продуктивності, вважають експерти Pro-Consulting.

Використання в господарствах більш продуктивних порід худоби, використання передових технологій його змісту призвело до того, що скорочення поголів’я корів не приводило до зниження валового надою молока. Навпаки, до 2015 р спостерігалося зростання молочного виробництва.

У 2015-2016 роках молочний ринок потрапив під дію негативних факторів, характерних як для української економіки в цілому, так і внутрішньогалузевих. Це викликало подальше скорочення молочного стада і зменшення пропозиції продукції. На початок 2017 р стадо великої рогатої худоби в країні налічувало 3682,3 тис. голів, з них 2108,9 тис. корів.

Разом з тим, на державному рівні вжито заходів, спрямованих на подолання кризи в галузі. Були збільшені закупівельні ціни на молоко і розширена географія його збуту. Аграріїв перевели на загальний режим оподаткування. Замість пільг по ПДВ введені прямі дотації. В даний час український молочний ринок знаходиться в стадії трансформації під вплив нових умов і правил ведення бізнесу.

«В умовах, що склалися, молочна ферма, побудована з розрахунком на застосування сучасних технологій тваринництва і галузевих вимог, матиме на українському ринку деяку конкурентну перевагу перед старими підприємствами», – вважають в компанії.
Для успішного функціонування ферми важливо на самому початку правильно вибрати місце її розміщення. Вона повинна розташовуватися з урахуванням оптимальної логістики доставки як кормів, так і готової продукції. Не можна допускати розміщення підприємства в неперспективних селах, які підлягають виселенню і переносу згідно з генеральним планом забудови.

Якщо при організації ферми планується утримувати 560 корів голштинської породи, то на їх покупку буде витрачена найбільша частка коштів – 35,7% від загальної суми. На обладнання ферми піде 21,2% коштів, а ще 21,4% інвестицій буде коштувати біогазова установка.

За розрахунками Pro-Consulting, за 7 років інвестиції в господарство, що займається молочним і м’ясним тваринництвом повністю окупляться. При цьому роботи з будівництва та обладнанням ферми, а також закупівлі і реєстрації корів будуть виконані вже через півроку після старту проекту. В подальшому підприємство буде отримувати прибуток від реалізації молока і великої рогатої худоби в живій вазі.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/molochna-ferma-okupytsya-za-7-rokiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    19 Березня

    Наказ щодо правил використання амонію знижує продуктивність агросектору та відкриває можливості для корупції з боку контролюючих органів

    Україна та Румунія побудують євроколію та розширять пункти пропуску через кордон

    В Україні посилили вимоги до якості м’яса, молочних продуктів та ковбасних виробів, які постачатимуться для ЗСУ

    Чехія пропонує ЄС заборонити імпорт російського та білоруського зерна

    Супермаркети показали, як змінилися ціни на рис, макарони та борошно у березні

    Український ринок масла вже не залежить від імпорту

    На частку українського транзитного зерна у Польщі припадає 10% – польські ЗМІ

    Ціни на українську соняшникову олію в портах досягли максимуму від початку сезону

    Ціни на м’ясо в Україні: скільки коштують курятина та свинина

    Бізнес зазнає збитків: затримки швидкопсувних товарів на кордоні збільшились до 7 діб

    БІЛЬШЕ НОВИН