Tempo950x100

Tempo300x100

2024 року світове виробництво яблука відновиться

2024 року світове виробництво яблука відновиться
Фото: з відкритих джерел

Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує незначне зростання світового виробництва яблука — до 83,1 млн. тонн, оскільки відновлення поставок у Китаї, Південній Африці та США компенсує втрати в Європейському Союзі та Туреччині. При цьому сектор сподівається на відновлення у 2024 році після 5%-го зниження обсягів у 2023 році.

Про це пише EastFruit.

Очікується, що виробництво в США зросте на 56 000 тонн до загального обсягу 4,4 млн тонн, при цьому добрі умови вирощування стимулюють відновлення виробництва у штаті Вашингтон після катастрофічної весняної погоди минулого року. Штат залишається найбільшим виробником у США.

Збільшення постачання може призвести до зростання експорту на 209 000 тонн до 820 000, при цьому постачання зросте на більшість ринків США, включаючи головний пункт призначення – Мексику.

Крім того, очікується, що скасування мит на ввезення американського яблука до Індії, що набуло чинності 5 вересня, покращить постачання на вказаний ринок.

Щодо імпорту в США, то він, як очікується, залишиться на історичному рівні, трохи збільшившись до 110 000 тонн за рахунок збільшення поставок від постачальників із Південної півкулі.

Виробництво в Китаї також, за прогнозами, зросте на 500 000 тонн до 45,0 млн тонн, оскільки вищий обсяг виробництва в провінціях Шаньсі, Хенань, Хебей і Ляонін більш ніж компенсує втрати, пов’язані з морозами та температурою, у провінціях Шаньдун та Ганьсу .

Місцеві садівники працюють над оптимізацією виробництва в існуючих садах, і, за оцінками, майже 20% площі вирощування яблука в країні нині займають високощільні посадки карликових дерев.

Очікується, що виробництво в ЄС знизиться на 475 000 тонн до 12,2 млн через масовіше, ніж зазвичай, опадіння плодів і низьких температур під час цвітіння, що призвело до поганого запилення, у тому числі в Польщі, провідному виробнику. Якість буде гарною, а виробництво у Франції та Іспанії покращиться після тривалих високих температур минулого року.

Прогнозується, що обсяги виробництва в Південній Африці зростуть на 80 000 тонн до 1,2 млн. за сприятливих умов вирощування, а також при виході нових посадок на повну потужність. Якість також покращиться порівняно з урожаєм, пошкодженим градом минулого року.

Перегляди: 56
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/2024-roku-svitove-vyrobnycztvo-yabluka-vidnovytsya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати