Аграрії просять Нацполіцію розслідувати злочин проти агропідприємства

Аграрії просять Нацполіцію розслідувати злочин проти агропідприємства
Фото: з відкритих джерел

Всеукраїнська Аграрна Рада звернулася до очільника Національної поліції України Ігоря Клименка з проханням допомогти розслідувати напад на учасника асоціації –  підприємство «Яготинський райагротехсервіс», який стався ще влітку цього року.

Четверо невідомих осіб проникли на територію підприємства та пошкодили п’ять тракторів, оприскувач, автомобіль, порізали проводи, злили паливо, а в баки насипали цукру. Збитки підприємства становлять близько 200 тис. грн.

Особи, які могли бути причетні до вказаних протиправних дії, наразі встановлені, інформація про них надана поліції, а підприємство досі не визнали потерпілою стороною.

У листі наголошується на бездіяльності співробітників Яготинського відділення поліції ГУ НП Київської області під час розслідування кримінального правопорушення.

 «На думку підприємства, у Яготинському відділенні поліції ГУНП Київської області недостатньо слідчих для оперативного розслідування даної справи (яку практично власники підприємства розкрили) та доведення її до логічного кінця, тобто проведення всіх необхідних слідчих дій: допитів, обшуків, оглядів, тощо. А також, встановлення ступеня вини та ролі у вчиненні протиправних діянь конкретно кожної особи», – зазначається у листі.

Також підприємству відомо, що окремі особи із четвірки злочинців активно шукають шляхи «зам’яти» цю справу.

ВАР просить встановити справедливість, розкрити мотиви злочину та покарати винних.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-prosyat-naczpolicziyu-rozsliduvaty-zlochyn-proty-uchasnyka-asocziacziyi-yagotynskyj-rajagrotehservis
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати