Аграрії проти скасування єдиного податку 4 групи, що закладено у Національну стратегію доходів

Аграрії проти скасування єдиного податку 4 групи, що закладено у Національну стратегію доходів
Фото: з відкритих джерел

ВАР підтримує просвітницьку ініціативу “Останній Капіталіст” та аналітичний центр CASE Україна (проєкт “Ціна держави”), які ініціювали перегляд Національної стратегії доходів на 2024-2030 роки, що розроблена Міністерством фінансів без участі громадськості та бізнесу.

Згідно з документом, в Україні фактично буде скасовано єдиний податок 4 групи для аграріїв.

“Для виробників сільськогосподарської продукції (юридичних осіб) ставки єдиного податку протягом трьох років будуть переглянуті в бік збільшення до розміру еквівалентного загальному значенню ставки податку ПнП. Метою такого заходу є заохочення юридичних осіб до поступового протягом трьох років самостійного переходу на загальну систему оподаткування з урахуванням фінансового стану кожного окремого підприємства та його господарських потреб. Після закінчення перехідного періоду для юридичних осіб буде встановлено заборону для перебування на спрощеній системі оподаткування”, – йдеться у Національній стратегії.

З огляду на вищевикладене на сайті уряду з’явилася відповідна петиція. Просимо  підтримати малий та середній агробізнес та віддати свій голос за справедливе оподаткування, підписавши петицію щодо внесення змін до Національної стратегії доходів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-proty-skasuvannya-yedynogo-podatku-4-grupy-shho-zakladeno-u-naczionalnu-strategiyu-dohodiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати