Tempo950x100

Tempo300x100

Агрохолдинг “Кернел” придбав два термінали з перевалки олії та продав елеватор на Харківщині

Агрохолдинг “Кернел” придбав два термінали з перевалки олії та продав елеватор на Харківщині
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг «Кернел» до кінця грудня 2023 року планує завершити угоду з придбання 100% акцій компанії ТОВ «Рені-Ойл». Також у 2023 компанія придбала активи в порту Чорноморська. 

Про це йдеться у останньому звіті компанії, пише Latifundist.

Зокрема, у порту Рені термінал з перевалки соняшникової олії розрахований на 15 тис. т одночасного зберігання. Придбання активу обійшлося компанії у $24,75 млн.

 «Це єдиний термінал серед дунайських портів із належними потужностями прийому, зберігання та розвантаження, який дозволяє експортувати соняшникову олію навіть у разі блокади чорноморських портів. Очікується, що угода буде завершена до 31 грудня 2023 року», — йдеться у повідомленні.

Також у 2023 році компанія придбала активи з перевалки рослинних олій у порту Чорноморськ за $19,4 млн.

«Одночасне зберігання 105 тис. т соняшникової олії дозволить Групі не зупиняти переробні заводи під час перебоїв у транспортуванні, як це було у 2022-2023 фінансових роках, і згладити логістику», — говориться у звіті.

У разі якщо Чорноморські порти будуть розблоковані, активи використовуватимуться як основна глибоководна перевантажувальна база для експорту соняшникової олії.

Перегляди: 269
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agroholdyng-kernel-prydbav-dva-terminaly-z-perevalky-oliyi-ta-prodav-elevator-na-harkivshhyni
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати