Tempo950x100

Tempo300x100

Väderstad впроваджує картографічний обробіток ґрунту та програмне забезпечення E-Services для налаштування культиваторів TopDown і Opus

Väderstad впроваджує картографічний обробіток ґрунту та програмне забезпечення E-Services для налаштування культиваторів TopDown і Opus
Фото: з відкритих джерел

У 2024 році вийде нове покоління культиваторів TopDown та Opus виробництва Väderstad. Окрім оновленого дизайну впроваджується система управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, а також буде можливість застосування карт полів із завданням по обробітку ґрунту через ISOBUS Task Control трактора.

Vaderstad Topdown With E Services 3

З 2024 модельного року комбінований культиватор TopDown 400-700 та лаповий культиватор Opus 400-700 можуть оснащуватись програмним забезпеченням Gateway, датчиками та оновленою електронікою. Це дозволяє повністю контролювати роботу машини за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, а також керувати машиною через термінал ISOBUS трактора.

Vaderstad Topdown 400 700 And Opus 400 700 With E Services

– Ми бачимо запит від фермерів на подальшу оптимізацію процесу обробітку ґрунту. Завдяки можливості адаптувати налаштування машини до умов на полі, можна оптимізувати агрономію та результати роботи. Впровадження E-Services для TopDown і Opus є ключем до цього, – говорить Вольфрам Хастольц, директор з управління продукцією для обробітку ґрунту в компанії Väderstad. Впровадження E-Services на TopDown і Opus дозволяє машинам використовувати карти полів, щоб автоматично контролювати налаштування машини на ходу, використовуючи карту завдання поля. Це означає, що аграрій, перш ніж вийти в поле, може запрограмувати окремі робочі елементи, такі як диски, лапи, вирівнювачі та котки для роботи в конкретних точках поля, відповідно до типу ґрунту або характеристик поля. У тракторі карта завдань вставляється в ISOBUS-термінал трактора, який потім підключається до системи Väderstad E-Control, щоб здійснювати управління машиною.

Isobus Task Control Prescription Map 1

– Наступним кроком після змінної норми висіву насіння та добрив є застосування такого ж підходу до обробітку ґрунту. Тут економія може бути досягнута за принципом “стільки, скільки потрібно; якомога менше, наскільки це можливо”. Деякі з переваг полягають в економії дизельного пального і поліпшенні стану ґрунту, інші – в можливості збільшити робочу швидкість, а також зменшити зношування. Крім того, це відкриває шлях до майбутнього автономного сільського господарства, – каже Вольфрам Хастольц.

Vaderstad E Control Topdown 1

Використовуючи систему управління Väderstad E-Control на базі iPad, оператор також зможе отримати повний контроль над машиною безпосередньо з кабіни трактора. Одним натиском кнопки водій може встановити під час руху індивідуальну робочу глибину або інтенсивність роботи дисків, лап, вирівнювачів або котка. Для полегшення роботи в полі можна використовувати чотири попередньо встановлені завдання кнопками для зберігання різних конфігурацій машини.

Vaderstad Topdown With E Services 4

– Система управління розроблена таким чином, щоб допомогти водієві оптимізувати процес обробітку ґрунту, а також покращити зручність роботи для користувача. За допомогою кнопок попередніх налаштувань фермер може зберігати власні найпоширеніші конфігурації машини. Наприклад, використовувати попереднє налаштування 1 – для стандартних польових робіт, 2 – для технологічних колій, 3 – для важких ділянок і так далі. Коли змінюється одна робоча зона, інші автоматично компенсуються, щоб зберегти індивідуально обрану глибину, – каже Вольфрам Хастольц.

Vaderstad Topdown With E Services 7

Ми розуміємо, що польові роботи можуть бути неспокійними та часом можуть виникати непередбачувані ситуації. Як резервний варіант, TopDown і Opus можна перевести на ручне налаштування і традиційне управління, якщо, наприклад, потрібно швидко змінити трактор.

Vaderstad Topdown With E Services 8

Культиватори Väderstad TopDown 400-700 та Opus 400-700 з опцією E-Services можна буде замовити з жовтня 2023 року. Прем’єра машин відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica в листопаді 2023 року, а серійне виробництво розпочнеться на початку 2024 року.

Vaderstad Topdown With E Services 2

Про Väderstad

Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та технологіями. Спрощуючи роботу та покращуючи результати для аграріїв, компанія прагне стати провідним світовим партнером у галузі сільського господарства. Компанія знаходиться у сімейній власності, а головний офіс розташований у м. Ведерстад, Швеція. Väderstad представлена у 40 країнах на всіх континентах. У 2022 році штатна чисельність Väderstad становила 2 000 співробітників, а оборот компанії становив 550 мільйонів євро.

Vaderstad Topdown With E Services 5
Перегляди: 495
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-vprovadzhuye-kartografichnyj-obrobitok-gruntu-ta-programne-zabezpechennya-e-services-dlya-nalashtuvannya-kultyvatoriv-topdown-i-opus
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  28 Лютого

  Відновлення закупівель Китаєм зупинило падіння цін на кукурудзу в Україні

  Рішення Єврокомісії щодо обмеження експорту українського цукру поставить розвиток галузі на паузу

  Зерновий коридор для українського експорту під питанням без допомоги США

  Росіяни встановили 7-річний рекорд споживання алкоголю

  Поляків змусять заплатити за знищення українського зерна

  На Волині завершується будівництво першої черги нового елеватора

  У Польщі заявили, що ЄС має повернути довоєнні правила торгівлі продовольством з Україною

  Оренда зерновозів «Укрзалізниці» в березні подешевшає

  «Мостиський сухий порт» розпочав перевантаження мінеральних добрив

  Українські фермери звернулися до членів Європарламенту: “Ваш голос буде вирішальним для економічного майбутнього України”

  БІЛЬШЕ НОВИН