Tempo950x100

Tempo300x100

АМКУ оштрафував компанії за змову на одному з перших аукціонів із продажу спиртзаводів

АМКУ оштрафував компанії за змову на одному з перших аукціонів із продажу спиртзаводів
Фото: з відкритих джерел

Антимонопольний комітет оштрафував на 6,7 млн грн компаній “Укрспецпоставка” та “Офіс Інвестицій” (перейменована на Спиртовий завод “Лопатин”) за змову під час аукціону з продажу Лопатинського спиртзаводу у Львівській області. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Аукціон відбувся ще 2020 року. За актив змагалися чотири компанії. Стартова ціна спиртзаводу була 18,7 млн грн, фінальна – 50 млн грн. Сума укладеного за результатами аукціону договору склала 60 млн грн з ПДВ.

АМКУ в процесі розслідування встановив, що дві компанії узгодили свою поведінку, щоб усунути конкуренцію між собою під час аукціону.

Доведено, що компанії спільно вели господарську діяльність і домовилися заздалегідь про результати аукціону, йдеться у заяві АМКУ.

Лопатинський спиртзавод був четвертим об’єктом Укрспирту, проданим через приватизаційні аукціони після скасування державної монополії на виробництво спирту.

Перший спиртзавод приватизували у середині жовтня 2020 року.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 91
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/amku-oshtrafuvav-kompaniyi-za-zmovu-na-odnomu-z-pershyh-aukczioniv-iz-prodazhu-spyrtzavodiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1