«Астарта» завершила збирання ранніх культур: яка врожайність

«Астарта» завершила збирання ранніх культур: яка врожайність
Фото: з відкритих джерел

Підприємства агрохолдинга «Астарта-Київ» завершили збирання ранніх культур на загальній площі 57 тис. га.

Як уточнюється, загальний валовий збір озимих та ярих культур цьогоріч перевищив 330 тис. тонн. Зокрема, було зібрано 271 тис. тонн озимої пшениці та 56 тис. тонн ріпаку.

«Середня врожайність озимої пшениці по холдингу склала 6,3 т/га, що на 33% вище минулорічних показників. Максимальну середню врожайність отримано в агрофірмі «Хмільницьке» Вінницької області – 7,4 т/га на площі 6 тис. га, у т.ч. на площі 1,35 тис. га врожайність сягнула позначки 8,4 т/га», – йдеться у повідомленні.

Щодо ріпаку, то його врожайність в господарствах «Астарти» стала рекордною за останні п’ять років і становить 4,1 т/га. При цьому максимальний показник, понад 5 т/га на площі 1,31 га, був отриманий в агрофірмі «Полтавазернопродукт» Полтавської області.

«На початку серпня стартувала посівна кампанія озимих культур під урожай-2024. Під ріпак, посівна якого на фінішній прямій, заплановано 12 тис. га, під озиму пшеницю – 54 тис. га. Також триває підготовка до жнив сої, соняшнику, кукурудзи, збирання та переробки цукрових буряків», – додали у пресслужбі.

Джерело: apk-inform.com

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/astarta-zavershyla-zbyrannya-rannih-kultur-yaka-vrozhajnist
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати