Білгород-Дністровський порт знову виставили на аукціон

Білгород-Дністровський порт знову виставили на аукціон
Фото: з відкритих джерел

Фонд держмайна зробив чергову спробу приватизувати Білгород-Дністровський порт. Аукціон призначено на 21 березня, стартова ціна – майже 184 млн грн (без ПДВ), свідчать дані на сайті Prozorro.Продажі, пише LIGA.Бізнес.

Єдиний майновий комплекс ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” включає дев’ять суден портового флоту, 47 одиниць автомобільного та чотири одиниці залізничного транспорту. На балансі також обліковується 18 портальних кранів та спеціальна техніка: 41 автонавантажувач, чотири екскаватори, три бульдозери, кран на пневмоходу, компресор.

Порт у Білгороді-Дністровському планували приватизувати ще до початку великої війни. Він працював зі збитками в межах 24-29 млн грн на рік та не приносив грошей навіть для виплати зарплат працівникам.

Уперше ФДМ виставляв на приватизацію Білгород-Дністровський порт на початку березня, але аукціон визнали таким, що не відбувся. Після цього стартову ціну порту знизили вдвічі — з 187,6 млн грн до 93,8 млн грн.

На другому аукціоні ТОВ “Укрдонінвест” бізнесмена Віталія Кропачова запропонувало за порт 220 млн грн, але так і не переказало гроші. Компанія відмовилася від підписання угоди з ФДМ через відсутність документів

Аукціони, призначені на 6 червня та 14 червня, не відбулися через відсутність учасників, попри зниження ціни.

Наступні торги у серпні теж були невдалими.

Перегляди: 90
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bilgorod-dnistrovskyj-port-znovu-vystavyly-na-aukczion
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати