Більшість поляків звинувачують у проблемах фермерів ЄС та його політику щодо України

Більшість поляків звинувачують у проблемах фермерів ЄС та його політику щодо України
Фото: з відкритих джерел

Абсолютна більшість поляків покладають відповідальність за проблеми польських фермерів на рішення Євросоюзу відкрити ринок для українських агротоварів. 

Про це свідчить опитування United Surveys для RMF FM і Dziennik Gazeta Prawna, пише “Європейська правда”. 

Респонденти відповідали на запитання, хто, на їхню думку, відповідальний за поточні проблеми польських фермерів. Опитаним можна було вибрати більше одного варіанта відповіді.

Найбільше – 67,6% – обрали відповідь “Рішення Європейського Союзу відкрити ринок для сільськогосподарської продукції з України”.

Менша кількість респондентів вважає, що у проблемах винна “політика уряду “ПіС” (48,8%), “наслідки агресії Росії проти України” (48,6%), “кліматична політика Євросоюзу” (47,8%), а також “недобросовісна конкуренція українського сільського господарства” (46,4%).

На думку 20,7% поляків, політика нинішнього уряду на чолі з Дональдом Туском є відповідальною за проблеми польських фермерів, тоді як 10,5% респондентів вважають, що винні самі фермери.

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bilshist-polyakiv-zvynuvachuyut-u-problemah-fermeriv-yes-ta-jogo-polityku-shhodo-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати