Близько 13 000 свиней загинуло від повені у Бразилії

Близько 13 000 свиней загинуло від повені у Бразилії
Фото: з відкритих джерел

Свинарі штату Ріу-Гранді-ду-Сул, на який припадає чверть всього бразильського експорту свинини, втратили приблизно 12 600 тварин після того, як повені затопили цілі міста і зруйнували критично важливу інфраструктуру в найпівденнішому штаті Бразилії, повідомляє Reuters. 

Близько 30 ферм постраждали від смертоносної повені, в тому числі об’єкти, якими керують постачальники BRF SA і підрозділ переробної компанії JBS SA в Сеарі. Компаніям знадобилося два тижні, щоб оцінити збитки.

На Ріу-Гранді-ду-Сул припадає 24,24% всього бразильського експорту свинини, згідно з даними, зібраними національним галузевим лобі ABPA, яке представляє найбільших переробників свинини та курятини в країні.

За даними ABPA, порт Ріо-Гранде, який також постраждав від повеней і зсувів, що заблокували дороги і порушили залізничне сполучення з терміналами, відвантажує майже 9% від загального обсягу бразильського експорту свинини.

Загальна кількість свиней на фермах у Ріо-Гранде-ду-Сул становить близько 5 мільйонів, падіж свиней через повені був відносно невеликим порівняно з розміром стада по всьому штату. Проте, фермери і компанії зазнають й інших непрямих збитків, особливо через те, що повені заблокували дороги і на кілька днів обмежили доступ до продовольства і води на деяких об’єктах.

Джерело: pigua.info

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/blyzko-13-000-svynej-zagynulo-vid-poveni-u-brazyliyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати