Через дешевий європейський сир варто очікувати акцій з великими знижками

Через дешевий європейський сир варто очікувати акцій з великими знижками
Фото: з відкритих джерел

Продажі сиру перестали зростати, а його імпорт суттєво збільшився. Тобто перспектива збуту великих обсягів сиру не найкраща, повідомляє ІНФАГРО.

У найближчій перспективі сири не подешевшають, але акції з великими знижками стануть масовими. Та навіть цінові знижки врятують не всіх виробників, адже імпорт сиру досить суттєво зріс.

Європейський сир дешевий і з ним конкурувати стає все складніше. За перший квартал імпорт твердого, напівтвердого та білого сиру зріс на 12%. У тому числі завезено суттєвий обсяг твердих/напівтвердих сирів, які складають найбільшу конкуренцію вітчизняним сироварам. А імпорт плавленого сиру зріс на чверть.

Проте впевненості в подальшому суттєвому збільшенні імпорту поки немає. Девальвація гривні трохи відлякує імпортерів.

Зважаючи на загострення проблем з продажами на внутрішньому ринку, виробники сирів намагаються збільшувати його експорт, але це вдається не завжди. Експортні продажі напівтвердих сирів у першому кварталі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року впали на 11%. Ще гірше виглядає динаміка експорту напівтвердих сирних продуктів. Їх продажі у першому кварталі скоротилися майже на чверть. В перспективі,  експорт цього товару ще більш суттєво впаде.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-deshevyj-yevropejskyj-syr-varto-ochikuvaty-akczij-z-velykymy-znyzhkamy
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1