Чітко працююча сільськогосподарська техніка – запорука успіху роботи фермера

Чітко працююча сільськогосподарська техніка – запорука успіху роботи фермера
Фото: з відкритих джерел

В Україні відкрито доступ до європейської якості

Земля віддячує тим, хто ставиться до неї з любов’ю. Складовими високих врожаїв є декілька факторів, серед яких важливе місце відводиться ефективній роботі сільськогосподарської техніки. 

Європейський ринок пропонує великий вибір аграрної техніки і, відповідно, запасних частин до неї. Брендові комплектуючі, потреба в яких виникає під час експлуатації, дорого коштують. Використовувати в процесі ремонтних робіт дешеві замінники небезпечно, хоча кожен хазяїн намагається оптимізувати витратну частину  бізнесу. Цю проблему вже більше шістдесяти років фермерам допомагає вирішувати німецька компанія «MAYER», яка із невеликої майстерні по виготовленню запчастин розрослася до потужного виробничого об’єднання. 

ТОВ «Майер-Про» (MAYER-PRO), маючи європейське коріння походження, є частиною цього холдингу і займається саме постачанням аналогових запчастин для сільгосптехніки. Тільки в Україні мережа компанії налічує більше сотні офіційних представників із центральним офісом і складом у Києві.  При цьому якість обслуговування завжди залишається на високому рівні – як стосовно невеликих клієнтів, так і великих мереж з продажу запчастин на аграрну техніку.

ТОВ «Майер-Про» (MAYER-PRO) в Україні 

Сільське господарство завжди було складним сегментом для ведення бізнесу. Серед іншого аграрії стикаються із необхідністю проводити польові роботи в обмежений термін. Часто доводиться долати багато об’єктивних викликів, зокрема, у вигляді погодних “сюрпризів”. Якісна та продуктивна техніка – надійний помічник фермера, тож важливим моментом залишається підтримання її у робочому стані. 

Прихід на український ринок компанії “MAYER-PRO” вже декілька років допомагає аграріям ефективно вирішувати питання із оперативним постачанням за оптимальними цінами запчастин до сільгосптехніки відомих європейських фірм: 

  • Gaspardo,
  • Horsch,
  • Kverneland  тощо.

Цьогорічна посівна в Україні відбувалася за надмірно складних умов через ведення повномасштабної війни проти російського вторгнення. Ніхто не може спрогнозувати, як довго ще триватимуть воєнні дії в країні. Проте сіяти та збирати врожай необхідно за будь-яких умов. 

Тим більше, що останні події, пов’язані зі складностями експорту нашого зерна, показали, що Україна  є глобальним гравцем на міжнародному продовольчому ринку. Без української пшениці багатьом країнам світу загрожує голод.  Зростає роль всіх учасників аграрного сектору, важливим гвинтиком якого є  ТОВ «Майер-Про». 

Присутність на внутрішньому ринку надійного постачальника запчастин до сільгосптехніки –  запорука успішності цих процесів.

Переваги компанії

А саме якість і надійність продукції за доступними цінами є пріоритетом виробника. «MAYER» об’єднує 5 заводів на європейському континенті та більше ніж півтора десятки виробничих майданчиків у світі. 

При цьому не має принципового значення, на якому саме із виробництв виготовлено   запчастини до сільгосптехніки. Всі вони мають неодмінно спільну особливість, яка називається “якість”, що гарантується самим виробничим процесом, котрий обов’язково включає: 

  • контроль вихідної сировини і матеріалів,
  • контроль протягом всіх виробничих процесів,
  • контроль на етапі готовності – ВТК.

Завдяки кваліфікації виконавців всіх рівнів (від конструкторів до робітників), високоточному виробничому обладнанню, ретельним  випробуванням у лабораторних та реальних умовах продукція є повністю аналоговою тій, що спочатку використовується брендовими виробниками сільгосптехніки. Впевненість у якості запчастин підтверджується гарантією, яка дається на 6 місяців з моменту встановлення деталі.

Вдосконалення від провідних гравців ринку сільськогосподарських машин швидко стають надбанням клієнтів за посередництва “MAYER-PRO”.

Наприклад, черговий оберт якісної зміни на краще шини пов’язаний із використанням гуми підвищеної якості. Це подовжує експлуатаційний строк опорних коліс фактично на 30 відсотків. 

Досить високий протектор дає змогу вирівняти поверхню ґрунту завдяки подрібненню земляних грудок. Малюнок же протектора, поєднаний із низьким тиском повітря всередині, сприяє ретельному й бережному притисканню рядка із насінням. Таким чином створюються сприятливі умови щодо проростання висіяних культур.

В асортименті каталогу вже є в наявності шина прикочуючого колеса сівалки (190/95-15 IMP) 422876-M.

Саме поєднання високої якості з оптимальністю ціни сприяє економії на ремонтних витратах  і дозволяє підвищити ефективність сільськогосподарської праці. 

Провідний принцип роботи компанії полягає у розумінні, що УСПІХ ВИРОБНИКА ЗАЛЕЖИТЬ від ПРОЦВІТАННЯ й РОЗВИТКУ КЛІЄНТА!

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chitko-praczyuyucha-silskogospodarska-tehnika-zaporuka-uspihu-roboty-fermera
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати