Ціни на кукурудзу зростають на тлі посушливої погоди

Ціни на кукурудзу зростають на тлі посушливої погоди
Фото: з відкритих джерел

Ціни на кукурудзу продовжують зростати на тлі спекотної погоди на півдні та південному сході Європи і дефіциту опадів на півдні й центрі України, а також прогнозів посилення спеки у США протягом наступних 2 тижнів.

Трейдери не очікують суттєвих змін у липневих балансах USDA по кукурудзі, що вийдуть сьогодні, хіба що незначного збільшення прогнозу виробництва для США завдяки розширенню площ сівби.

За даними Зернової біржі Буенос-Айресу, станом на 6 липня в Аргентині кукурудза зібрана на 53% площ у порівнянні з 56% торік та 64% в середньому за 5 років. Попри посушливу погоду експерти біржі прогнозують врожай кукурудзи на рівні 49 млн т, тоді як USDA оцінює його у 53 млн т.

Агенція Conab повідомляє, що станом на 2 липня кукурудза другого врожаю в Бразилії зібрана на 28% площ, тоді як торік в цей час були обмолочені 15% площ.

У США станом на 10 липня в доброму або відмінному стані знаходяться 64% посівів кукурудзи (65% торік), проте прогнозована спека у 30-35 оС без опадів на наступні 10-14 днів може негативно вплинути на посіви, особливо ті, що знаходяться у фазі цвітіння.

Протягом тижня грудневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго виросли на 9% до 247,6 $/т, хоча за місяць впали на 12,6%.

На паризькій Euronext листопадові ф’ючерси на кукурудзу за тиждень виросли на 13,5% або 38,75 €/т до 326,5 €/т або 326,9 $/т, втративши за місяць 2,5%.

Ціни попиту на поставки української кукурудзи в порти Рені та Ізмаїл залишаються на низькому рівні 190-200 $/т, а в порт Констанца – на рівні 280 $/т. Інтенсивність поставок знижується внаслідок зростання вартості доставки та активізації закупівель ранніх зернових – пшениці та ячменю.

Через різну кількість опадів спостерігається нерівномірний розвиток посівів кукурудзи в різних регіонах України. На півдні та в центрі посіви розвиваються із затримкою внаслідок дефіциту вологи та тепла у травні та червні.

Джерело: graintrade.com.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-kukurudzu-zrostayut-na-tli-posushlyvoyi-pogody-v-yes-ta-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1