Цьогоріч аграрії не економили на засобах захисту рослин: продажі рекордно зростають

Цьогоріч аграрії не економили на засобах захисту рослин: продажі рекордно зростають
Фото: з відкритих джерел

Виробники засобів захисту рослин (ЗЗР) зафіксували рекордне зростання продажів в цьому році. У 2021 році в грошовому вираженні вони виросли на 12% і склали 1,025 млрд, а в кількісному – на 6%, до 87,7 тис. т. Про це НВ розповіла комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

«Ціни на аграрну продукцію росли і це дозволило фермерам більше вкладати в засоби захисту рослин. Крім того, в поточному році в Україні спостерігалася дощова погода і потрібні були додаткові препарати », – каже Тетяна Мосендз.

Найбільша частка в грошовому вираженні, за даними компанії ALFA Smart Agro, належить Syngenta (18%), Bayer (16%), BASF (12%), Adama (9%) і ALFA Smart Agro (7,5%).

ALFA Smart Agro – це найбільший український виробник засобів захисту рослин, який виробляє свою продукцію на Білоцерківському заводі препаративних форм з виробничою потужністю 11,5 тис. т продукції на рік. Компанія належить Борису Тодорову. У найближчі роки ALFA Smart Agro планує збільшити виробничі потужності до 30 тис. т в рік і розглядає можливість або закупити нове обладнання для існуючого заводу, або розширити виробничі площі. Компанія планує відправляти на експорт 25-30% своїх товарів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/czogorich-agrariyi-ne-ekonomyly-na-zasobah-zahystu-roslyn-prodazhi-zrostayut
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати