День відкритих дверей: занурення у світ технологій KUHN

День відкритих дверей: занурення у світ технологій KUHN
Фото: з відкритих джерел

Техніка KUHN – це синонім якості, інновацій та надійності в аграрній галузі. 3 листопада 2023 року компанія Тайтен Машинері Україна разом з представниками KUHN Україна запросили своїх Клієнтів та Партнерів на День відкритих дверей в Дилерський центр Тайтен Машинері Вінниця, щоб поділитись останніми розробками, передовими технологіями та досвідом в галузі сільського господарства. Ця подія дозволила учасникам ближче познайомитися з брендом KUHN, його історією та місією, а також оцінити переваги та якість продуктів, які пропонує виробник.

821

Основними цілями на дні відкритих дверей були:

Презентація нових та поточних продуктів: KUHN завжди на крок попереду в галузі  сільськогосподарської техніки. На заході компанія розповіла про інновації, включаючи сільськогосподарські машини, обладнання для обробки ґрунту, технології для добрива та захисту рослин і багато іншого.

825

Демонстрація обладнання: Гості заходу мали можливість детально розглянути техніку на демонстраційному майданчику, оцінити ефективність та надійність такої продукції як:

·       Cівалка точного висіву KUHN Maxima / Kosma / Planter 

·       Навісний плуги KUHN Multi-Master 153 5+1/ 123 4+1

·       Флагман – Плуги KUHN Multi Leader 7+1 XT

·       Розкидач мінеральних добрив KUHN AXIS W/Q/K

·       Валкоутворювач KUHN GA 6930

·       Причіпна косарка KUHN FC3161 TCR

·       Рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 OC / FB119

·       Мульчувач рослинних решток KUHN RM 610 R

·       Причіпний обприскувач KUHN Metris 4102 Autospray

·       Посівний комплекс  KUHN Espro 6000 RC

826

Професійні консультації: Фахівці KUHN Україна і Тайтен Машинері Україна, експерти в галузі сільського господарства, відповіли на запитання гостей, поділилися цінними знаннями та досвідом.

822

Обмін думками: День відкритих дверей сприяє обміну досвідом між фермерами, агрономами та представниками галузі, створюючи сприятливе середовище для обговорення актуальних проблем та знаходження їх рішень на базі найкращих практичних кейсів.

Також під час заходу була оголошена надзвичайно вигідна акційна пропозиція на причіпний обприскувач KUHN METRIS 4102 AUTOSPRAY. Такої вигідної пропозиції на ринку ще не було – новий агрегат з гарантію за максимально зниженою вартістю 84 000 Є з ПДВ. Пропозиція обмежена наявністю машин на складі Тайтен Машинері Україна.

823

Завдяки своїй надійності та якості техніка KUHN має міцну довіру сільгоспвиробників усього світу. День відкритих дверей, присвячений техніці KUHN, дозволяє кожному бажаючому зазирнути у світ інновацій та передових технологій в сільському господарстві та зробити перший крок до успішної та продуктивної сільськогосподарської діяльності.

824

Техніка, технології точного землеробства, запчастини та професійна сервісна підтримка – всі ці рішення пропонує компанія Тайтен Машинері Україна для гармонійного розвитку Вашого аграрного господарства та досягнення найкращих фінансових результатів.

Телефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна – підписуйтесь на сторінку Facebook.

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії.

Перегляди: 1055
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/den-vidkrytyh-dverej-zanurennya-u-svit-tehnologij-kuhn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати