До порту Чорноморськ прямує приблизно 1,4 тис. вагонів

До порту Чорноморськ прямує приблизно 1,4 тис. вагонів
Фото: з відкритих джерел

Наразі до порту Чорноморськ, залізничну інфраструктуру якого минулого тижня атакував ворог, прямує приблизно 1,4 тис. вагонів. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

У квітні показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси коливається в діапазоні 1000–1350 вагонів на добу. Середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси наразі становить 1252 вагони. За тиждень обсяг зменшився на 133 одиниці на добу.

Зменшилася кількість вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси. Скорочення за тиждень становить 578 одиниць, з 7479 до 6901 вагона. Спостерігається накопичення вагонів та покинуті з вини отримувача три потяги в напрямку термінала «Укрелеваторпром» (порт Одеса).

«Протягом тижня ворогом було нанесено декілька ракетних ударів по припортовій залізничній інфраструктурі порту Чорноморськ. Наразі фахівці досліджують рівень руйнувань/пошкоджень залізничної інфраструктури. Тимчасово введена конвенційна заборона на відвантаження в напрямку порту Чорноморськ, ведуться роботи по відновленню залізничної інфраструктури порту Чорноморськ. На ранок 15 квітня у напрямку порту Чорноморськ прямувало приблизно 1,4 тис. вагонів із вантажем, наразі відбувається переадресування вантажів на інші порти», — зауважив Валерій Ткачов.

Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл збільшилася на 486 одиниці, або в 1,1 раза. Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл за тиждень скоротився на 12 вагонів і наразі становить 88 одиниць.

«Основний чинник зменшення вивантаження вагонів у портах Великої Одеси — тимчасова зупинка вивантаження в порту Чорноморськ», — наголошується у дописі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-portu-chornomorsk-pryamuye-pryblyzno-14-tys-vagoniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати