Tempo950x100

Tempo300x100

Доступ до європейського ринку важливий для розвитку вітчизняного АПК

Доступ до європейського ринку важливий для розвитку вітчизняного АПК
Фото: Woman's hand slide threw the golden field of wheat

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький взяв участь у засіданні Комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України. Під час засідання були обговорені питання роботи агросектору в 2023 році та координації діяльності з Мінагрополітики в 2024 році.

Як зазначив Тарас Висоцький, у 2024 році для сільгоспвиробників залишаються основними виклики, які пов’язані з повномасштабною війною – це питання фінансування, логістичні шляхи експорту та розмінування сільськогосподарських земель. 

«Попри те, що, на жаль, майже 20% територій залишаються тимчасово окупованими, валове виробництво агропродукції в 2023 році є одним з найбільших, а урожайність – рекордна. Експорт на рівні 2019-2020 років. Це все завдяки стійкості і вмінню українських аграріїв працювати і боротися», – зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, один з важливих напрямів роботи Мінагрополітики – допомога аграріям на деокупованих територіях.  Також у пріоритеті – продовження адаптації українського законодавства до  норм і стандартів ЄС. За словами Тараса Висоцького, близько 40% всього законодавства ЄС стосується агросектору. Він наголосив, що доступ до європейського ринку – дуже важливий для розвитку агросектору країни.

Перегляди: 19
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dostup-do-yevropejskogo-rynku-vazhlyvyj-dlya-rozvytku-vitchyznyanogo-apk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати