Tempo950x100

Tempo300x100

Шоколадні батончики з протеїном із повітря вперше з’явилися на полицях магазинів

Шоколадні батончики з протеїном із повітря вперше з’явилися на полицях магазинів
Фото: з відкритих джерел

Фінська харчова компанія Fazer випустила обмежену серію шоколадних снекових батончиків Fazer Taste the Futurе на основі інгредієнту, отриманого з повітря.

Ласощі доступні від минулого тижня у магазинах Cocoa Tree по всьому Сінгапуру. 

Солеїн — це інноваційний протеїн, розроблений і отриманий із повітря компанією Solar Foods. На його винайдення, удосконалення та комерціалізацією Solar Foods залучила уже близько $42 млн.

Процес синтезу білка відбувається шляхом подачі елементів з повітря, таких як вуглекислий газ та водень, генетично модифікованим мікробам (дріжджам) у ферментаційний резервуар з електроприводом. Мікроби поглинають повітряні елементи й виділяють їстівний білок, який компанія доводить до потрібної консистенції.

У Solar Foods цей метод називають “газовим бродінням”, що нагадує виробництво йогуртів.

Інноваційною їжею з такого білка у майбутньому планують годувати астронавтів. 

Поки що окрім батончиків Solar Foods створила із солеїну морозиво та думає над виробництвом м’яса і, можливо, олії.

Інноваційні батончики – повністю веганські. Вони не містять пальмової олії й на 70% складаються із чорного шоколаду, лісових горіхів, сушеної полуниці та вівсяних пластівців.

Вміст солеїну – 2%, він надає батончикам присмаку заліза та насичує поживними речовинами, які зазвичай є дефіцитними при рослинних дієтах. 

 

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shokoladni-batonchyky-z-proteyinom-iz-povitrya-vpershe-zyavylysya-na-polyczyah-magazyniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати