Електронна черга для вантажівок запрацює на усіх пунктах пропуску до кінця року

Електронна черга для вантажівок запрацює на усіх пунктах пропуску до кінця року
Фото: з відкритих джерел

Електронна черга для вантажних автоперевізників запрацює на усіх українських пунктах пропуску через кордон до кінця 2022 року.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Укрінформ.

“В деяких пунктах пропуску електронна черга вже запрацювала в режимі накопичення даних. Це експериментальний режим, який необхідний для того, щоб накопичити дані по тому, як проходять автомобілі за добу. Після цього до кінця року електронна черга працюватиме на всіх пунктах пропуску”, – розповів Шмигаль.

За його словами, перевізники зможуть в телефонному режимі або використовуючи інші електронні засоби комунікації записуватись у чергу для проходження митного контролю.

Як повідомлялося, кількість вантажних автомобілів на кордоні з Польщею останнім часом.

Зазначимо, аграрії втрачають мільярди євро через проблеми з пропуском вантажівок на кордоні.

Заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм заявляє, що причиною збереження багатокілометрових черг з вантажівок на україно-польському кордоні, попри пришвидження роботи української митниці, є значне сповільнення роботи польських служб, які проводять фітосанітарний та ветеринарний контроль.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/elektronna-cherga-dlya-vantazhivok-zapraczyuye-na-usih-punktah-propusku-do-kinczya-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати