ФАО допоможе сільським господарствам розмінувати території

ФАО допоможе сільським господарствам розмінувати території
Фото: з відкритих джерел

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує допомогти сільським господарствам «сірих» зон у знищенні вибухових об’єктів.

Як передає Укрінформ, про це заявив голова офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН в Україні П’єр Вотьє під час круглого столу в Укрінформі.

«Зараз ми плануємо розробити програму і зайнятися конкретно однією проблемою, а саме – проблемою розмінування. Це стосується не тільки мін, а загалом снарядів, що залишилися і можуть нашкодити худобі на пасовиськах. Це є проблемою для фермерів і сільського господарства», – зауважив він.

Вотьє зазначив, що ФАО також працюватиме у вирішенні питання кліматичних змін та проблем підприємництва – здатності українських фермерів до адаптації та уведення інновацій.

«Нам дуже важливо, щоб в агросекторі залишалася молодь, щоб їм ця сфера була цікава і вони в ній розвивалися та набували досвіду, удосконалюючи сектор власними силами», – резюмував спікер.

Як повідомлялося, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає грантову інвестиційну програму для малих та мікровиробників Львівщини, Франківщини, Закарпаття і Буковини.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fao-dopomozhe-silskym-gospodarstvam-rozminuvaty-terytoriyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати