«Ферма брата» вирощуватиме овочі для Євгена Клопотенка

«Ферма брата» вирощуватиме овочі для Євгена Клопотенка
Фото: з відкритих джерел

«Ферма брата», що в селі Поляни на Рівненщині, вирощуватиме овочі, фрукти та зелень та постачатиме молочну продукцію для відомого ресторатора Євгена Клопотенка.

Про це Клопотенко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Моя ферма стає реальністю. Україна може і має вирощувати більше, тим паче нині. Придумав так, щоб вже от зараз висаджувати і мати перші тестові рослинки. Щоб було наше українське, а не імпортоване. «Ферма брата» дали мені та моїм ідеям притулок. У них є підготована земля, теплиця та вміння вирощувати, у мене – бачення, як з цього зробити ще більше користі для України», – зазначив ресторатор.

Він також додав, що разом з фермерами вже склали перелік продуктів і підготували рослини. 

«Ще взяв звідти молоко та сметану для своїх закладів, щоб ви пили капуч на домашньому. Така собі унікальна річ, тому буде тільки у нас. Правда, інколи те молоко збивається по-різному, але ми вчимось. І так само пізніше буде з зеленню, фруктами та овочами, коли виростуть», –  додав Євген Клопотенко.

Він зауважив, що продукти у магазинах та на ринках – прекрасні та потрібні. 

«Просто на фермі будуть насіння, які я саджав і корівки, яких гладив. Тож борщ у [ресторані] « 100 років тому вперед» матиме тепер ще більше сенсів і мою власну історію, яку ніде більше не знайдеш».

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ferma-brata-vyroshhuvatyme-ovochi-dlya-yevgena-klopotenka%EF%BF%BC
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати