Фермер із Сумщини створив безрамковий вулик для бджіл

Фермер із Сумщини створив безрамковий вулик для бджіл
Фото: з відкритих джерел

Фермер із Тростянця Микола Мірошніченко запатентував свою модель вулика в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій. Своєму винаходу він дав назву “Половецький вулик”. Чим він відрізняється від інших моделей – розповідає Суспільне.

В Охтирському центрі культури та дозвілля тростянецький фермер Микола Мірошніченко презентував вулик власного виробництва. Основна відмінність моделі “Половецького вулику” – в ньому немає рамок.

Винахідник розповідає, має сховище на півтори тисячі бджолосімей і медогонку на 120 рамок, та вирішив переходити на нову модель господарства. У новій циліндричній моделі вулика можна у міру заповнення сот один за одним знімати сектори вулика. Таким чином принципово спростивши виробництво меду.

“Ми перемістили бджіл в природу. Надали їм абсолютно природні умови. Як вони жили і строїлося мільйони років до того, як пересадили бджіл на рамку”, – зауважую пасічник.

Чоловік запатентував свою модель вулика в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій. Бджоляр з Великої Писарівки Сергій Іншин опікується пасікою з 1986 року. Говорить, нині хоче спробувати нову модель вулика.

Фермер із Сумщини створив безрамковий вулик для бджіл

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-iz-sumshhyny-stvoryv-bezramkovyj-vulyk-dlya-bdzhil
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати