Фінансові програми для придбання техніки доступні вже сьогодні

Фінансові програми для придбання техніки доступні вже сьогодні
Фото: з відкритих джерел

Тайтен Машинері Україна працює на вітчизняному ринку аграрної галузі вже понад 10 років, пропонуючи сільськогосподарську техніку світових брендів для сучасного та якісного обробітку посівних площ. За цей час ми здобули безцінний досвід співпраці з тисячами аграріїв, пропонуючи найкращі рішення.

Ми добре розуміємо, що у складні часи підприємства потребують фінансування, щоб залишатися конкурентоспроможними, успішно пройти крізь зростання ціни на виробничі ресурси та, в результаті, примножити власний капітал. З цією метою ТайтенМашинері Україна співпрацює з різними фінансовими установами, які пропонують найкращі умови фінансування сільгосптехніки.

Сьогодні однією з найбільш вигідних програм фінансування є спільний проєкт Европейского банку реконструкції та розвитку та ЄС – EU4Business-EBRD. Основна мета цієї програми полягає в допомозі українським підприємствам у приведенні власних виробничих потужностей до рівня стандарту європейського ринку, а також забезпеченні енергозбереження. Це означає, що українські підприємства зможуть успішно конкурувати з іншими компаніями на великих європейських та регіональних ринках, якщо їхні виробничі процеси узгоджуватимуться із вимогами Директив ЄС.

Залучення інвестицій на виконання вимог Директив ЄС дозволяє компаніям:

• Підвищити свою конкурентоспроможність на місцевому ринку

• Розширити власні експортні можливості, а також збільшити доходи від експорту на ринки ЄС

• Покращити якість своїх товарів та послуг на внутрішньому ринку

• Отримати додаткові переваги від заощаджень енергії та ресурсів:

– зменшення базових витрат та покращення прибутковості компанії

– покращення «зеленого» (екологічного) іміджу компанії.   

Щоб забезпечити виконання вимог Директив ЄС, компаніям зазвичай доводиться вдосконалювати власні виробничі механізми та процеси, змінювати застаріле обладнання на сучасні технології, зокрема комбайни, трактори та сівалки, а також інше обладнання для посіву, обробки та збирання врожаю. Максимальна сума фінансування дорівнює еквіваленту 500 000,00 євро на одне підприємство або групу підприємств. Фінансування можливе у гривні, або з прив’язкою до курсу долара чи євро.

Дізнайтеся про більш детальні умови та покрокову процедуру оформлення кредитної лінії EU4Business-EBRD через фінансову установу ОТП Лізинг на сайті Тайтен Машинері Україна за посиланням. 

Україна годує світ, тож не зволікайте, використовуйте всі доступні інструменти для підтримки та розвитку свого господарства вже сьогодні.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/finansovi-programy-dlya-prydbannya-tehniky-dostupni-vzhe-sogodni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати