Галя Балувана з’явилась у Латвії під брендом Wesoła Pani

Галя Балувана з’явилась у Латвії під брендом Wesoła Pani
Фото: з відкритих джерел

Співзасновники мережі магазинів напівфабрикатів “Галя Балувана” Алла й Олександр Теліги відкрила першу торговельну точку у Латвії. Перший магазин партнера-франчайзі Wesoła Pani у квітні з’явився у Ризі, повідомила LIGA.net пресслужба “Галі Балуваної”.

З 2023 року Галя Балувана припинила доєднувати нових франчайз до української мережі. Натомість кожен зі співзасновників розвиває власні проєкти. У подружжя Теліг це Wesoła Pani. До запуску готуються ще кілька.

Латвія стала третьою країною після Польщі та Нідерландів, де працює франшиза Wesoła Pani. Тепер мережа, яка працює з 2021 року, налічує 126 франчайзингових точок. До роботи в закордонній мережі залучають переважно українців.

Галя Балувана з'явилась у Латвії під брендом Wesoła Pani – фото
Фото: пресслужба Галі Балуваної

Продажами та запуском точок у країнах Євросоюзу керують донька подружжя співзасновників Галі Балуваної Діана Теліга та її чоловік Владислав Азовський.

Компанія “Галя Балувана” заснована в Луцьку у 2018 році. У 2019-му один зі співзасновників – Володимир Матвійчук – почав розвивати однойменну мережу, що продає заморожені напівфабрикати, в Україні. 

В Україні у “Галі Балуваної” 250 партнерів, яким належить понад 700 магазинів. У власності Матвійчука – 13 точок.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/galya-baluvana-zyavylas-u-latviyi-pid-brendom-wesola-pani
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати