Гречка, рис та макарони знову подорожчали: супермаркети обновили ціни

Гречка, рис та макарони знову подорожчали: супермаркети обновили ціни
Фото: з відкритих джерел

В Україні під час війни продовжують дорожчати продукти. Гречка, рис і макарони знову зросли в ціні. У багатьох супермаркетах спостерігається ажіотаж навколо круп, які швидко зникають із полиць. Стало відомо, скільки вони коштують у середині червня.

Гречка, рис та макарони злетіли в ціні порівняно з минулим місяцем. Так, гречка у торговій мережі Varus у травні продавалася за 72,53 гривні за кілограм. Зараз же аналогічний обсяг коштує 89,90 гривні.

Довгий рис подорожчав із 53,55 до 58,87 грн/кг. Зокрема, у Novus його можна купити за 57,99 грн/кг, Auchan – за 53,10 грн/кг, Metro – за 64,50 грн/кг, а у Varus – 59,90 грн/кг.

Середня ціна пропареного рису на полицях магазинів – 60,90 грн/кг. При цьому круглий рис навіть подешевшав у порівнянні з минулим місяцем. Наразі кілограм крупи у супермаркетах коштує 74,85 гривні проти 78,20 гривні у травні.

Макарони підвищилися у ціні вслід за гречкою і рисом. Вони в мережах Novus та Varus зараз коштують 24,70 гривні за кілограм. У травні позначка була на рівні 26,90 гривні.

Джерело: biz.today.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/grechka-rys-ta-makarony-znovu-podorozhchaly-supermarkety-obnovyly-cziny
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
3
Нічого сказати