Гриль зі штучним інтелектом смажить ідеальний стейк за 2 хвилини (відео)

Гриль зі штучним інтелектом смажить ідеальний стейк за 2 хвилини (відео)
Фото: з відкритих джерел

Британський стартап SEERGRILLS представив Perfecta – перший у світі гриль на основі штучного інтелекту.

Гриль поєднує високотемпературне інфрачервоне приготування з системою штучного інтелекту (ШІ) під назвою NeuralFire. NeuralFire автоматизує весь процес приготування.

За словами генерального директора SEERGRILLS Сураджа Судери, ШІ працює за допомогою комбінації даних датчиків, користувацьких уподобань щодо приготування їжі і інтелектуальних даних, вбудованих у програмне забезпечення для різних типів їжі.

«Пристрій фіксуватиме початкову температуру, скажімо, курячої грудки, і регулюватиме приготування відповідно до заданих користувачем параметрів», — розповідає Судера.

Після завершення приготування користувачі можуть оцінити якість готової їжі, що оптимізує алгоритм NeuralFire для наступного приготування. 

SEERGRILLS постійно оновлює свою базу даних про їжу, тож якщо з’явиться новий популярний рецепт стейку, штучний інтелект вже знатиме, як його правильно підсмажити.

Обладнання грилю є унікальним порівняно з іншими інфрачервоними грилями на ринку ще й тому, що м’ясо готується вертикально. 

Користувач поміщає м’ясо в тримач, який визначає температуру та товщину стейку. Далі обидві сторони готуються одночасно за допомогою інфрачервоного тепла. 

На грилі можна приготувати три рибаї за одну хвилину п’ятдесят секунд, шість гамбургерів за хвилину тридцять секунд або чотири курячі грудки за дві хвилини тридцять секунд.

Попередні замовлення на інноваційний гриль компанія почне приймати у липні. Ціна девайсу поки не розголошується.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gryl-zi-shtuchnym-intelektom-smazhyt-idealnyj-stejk-za-2-hvylyny-video
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати