Холминський спиртзавод продали за 45 млн грн

Холминський спиртзавод продали за 45 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Фонд держмайна 20 березня провів аукціон з приватизації Холминського спиртового заводу на Чернігівщині. За об’єкт змагалися троє учасників. Під час торгів вартість лота зросла у 2,9 раза від початкової – до 45 млн грн, повідомив голова ФДМ Віталій Коваль.

Переможцем торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю “Термінал Фрост”, яке запропонувало за лот лише на гривню більше від іншого учасника торгів – ТОВ “ФК “Конкорд Факторинг”. 

Сума, яку має сплатити переможець аукціону, становить майже 52,28 млн грн з ПДВ.

За спиртзавод у Чернігівській області запропонували 45 млн грн

Компанія Термінал Фрост зареєстрована 24 липня 2017 року в Києві. Керівником і кінцевим бенефіціаром фірми є Анастасія Баштова з Горлівки Донецької області. Статутний капітал компанії, основним видом діяльності якої є консультування з питань комерційної діяльності й керування, складає 155 000 грн.

Холминський спиртовий завод – підприємство, що активно працює. Площа заводу становить 28,358 га, він має у користуванні шість земельних ділянок. До складу єдиного майнового комплексу входять 101 об’єкт нерухомості, 16 одиниць транспорту і спецтехніки тощо.

За умовами продажу, покупець зобов’язаний забезпечити погашення простроченої кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги на суму 3,5 млн грн і зберегти колектив заводу протягом шести місяців.

Джерело: LIGA.Бізнес

Перегляди: 133
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/holmynskyj-spyrtzavod-prodaly-za-45-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати