Ідеальні умови для кожної насінини з сівалкою Spirit

Ідеальні умови для кожної насінини з сівалкою Spirit
Фото: з відкритих джерел

Якісне зворотне ущільнення обробленого ґрунту — це запорука дотримання глибини висіву та, відповідно, отримання дружних та рівномірних сходів. Прикочувальні шини великої ширини та діаметру (400/55×15,5) швидкісних посівних комплексів Spirit від Väderstad створюють найкращі умови для роботи дводискових сошників.

St2d 1308 St Offset Ovan Ifran

Насамперед слід сказати, що всі індивідуальні сошники для висіву насіння розташовано на невеликій відстані від прикочувальних коліс, що сприяє їхній швидкій реакції на всі нерівності поля і, відповідно, дотримання встановленої робочої глибини. Своєю чергою великий діаметр опірно-прикочувальних коліс дає змогу машині йти плавно, без вібрацій, що підвищує точність висіву насіння навіть на високій швидкості.

St2d 1308 St Vagga Mitten Med Mark 2

Незважаючи на значну ширину прикочувальних коліс, швидкісні посівні комплекси Spirit потребують на 25 % менше тягової потужності трактора, ніж подібні агрегати інших виробників, адже кожне друге колесо Spirit зміщене відносно попереднього на 250 мм (розміщення OffSet), що дає змогу уникнути нагортання ґрунту перед колесами (так було б за схеми розміщення коліс в один ряд).

St3d 15090245 0001 St 300 Main Frame With Wheels

Для забезпечення рівномірного ущільнення по всій ширині захвату посівні комплекси Spirit мають центральну гідравлічно налаштовану пару коліс, яка ущільнює ґрунт між колесами трактора, створюючи таким чином однакові умови для кожної насінини.

St3d 15090245 0002 St 300 Main Frame With Wheels
Перегляди: 476
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/idealni-umovy-dlya-kozhnoyi-nasinyny-z-sivalkoyu-spirit
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати